logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Citroen C4 I 1,6hdi 9hz 2009r - Czy wymiana BSI wymaga programowania?

fesiopal 20 Sty 2019 19:51 6537 2
REKLAMA
  • #1 17716535
    fesiopal
    Poziom 8  
    witam Auto citroen c4 I 1,6hdi 9hz 2009r jestem zmuszony wymienić tą skrzyneczkę bezpieczników po maską od strony kierowcy. w starej zrobiłem zwarcie do masy przed bezpiecznikiem f13 i znikło zasilanie na pompę, czy po włożeniu skrzynki bsi z innego auta taki sam numer orginału trzeba coś programować dodam że nie chodzi mi o komputer tylko o bsi, czytam juz o tym pare dni i są rózne wersje Citroen C4 I 1,6hdi 9hz 2009r - Czy wymiana BSI wymaga programowania?

    Dodano po 6 [minuty]:

    to jest chyba bsm!!!! bsi jest w kabinie pod kierownicą, teraz już nic nie wiem proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 17716668
    piotrekwoj1
    Poziom 42  
    No właśnie BSM a nie BSI, BSM nie trzeba programować, jak dostaniesz o takich samych numerach to podnieniasz na odpiętym akumulatorze i powinno działać., BSI trzeba.
  • #3 17716831
    fesiopal
    Poziom 8  
    bo chyba nic innego nie mogło paść zrobiłem zwarcie do masy z napięciem z przed bezpiecznika f13 polecial dymek i auto nei chciało zapalić ale jak podaje zasilanie bokiem jak na foto to auto nie łapie błędów i normalnie pali. może nie ma sensu wymiany tylko jezdzić jak jest ??????
REKLAMA