Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C5 2005. - Pijana elektryka

20 Sty 2019 21:50 195 1
  • Poziom 32  
    Jest tak- założenie klemy na akumulator , otwarcie drzwi i zapalają się postojówki. Przednie idzie wyłączyć ruchem manetki, tylne świeca się dalej. Po jakimś czasie lubią zgasnąć i już nie da się ich włączyć, włączają się tylko przednie. Drugie co zauważyłem- zamknięte drzwi, naciskając przycisk na pilocie składają się lusterka, ale nie zamyka zamków. Jeżeli drzwi się lekko uchyli i naciśnie przycisk w pilocie słychać jak stukną zamki. Dalej- włączymy awaryjne i otworzymy którekolwiek drzwi albo otworzymy lub zamkniemy tylną klapę to znikną lampy kierunkowskazów z tyłu, bądź świecą światłem ciągłym i tak pozostaje do czasu odpięcia aku. Przednie migają. I na koniec- dzieje się to nie zawsze- kluczyk mam na stole, a tu nagle słyszę, jak budzi się do życia sterownik silnika- słychać pompę paliwa, miauczy przepustnica. Klient twierdzi, że sfiksowało mu to od czasu, jak założył żarówki LED. Błędów w BSI nie ma żadnych, tak samo jak w BSM. Na mojego nosa wygląda jak by coś się wyrąbało w sofcie BSI.
  • Poziom 32  
    Podłożone na próbę inne BSI, oczywiście z obowiązkowym w takich próbach odłączeniem licznika- wszystko statycznie działa perfekcyjnie. Winowajca jest.