Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest sens kupować iPhone 5S w 2019?

piokrza 21 Sty 2019 18:10 519 1
  • #1 21 Sty 2019 18:10
    piokrza
    Poziom 27  

1. Nowy/używany.
    2. LG.
    3. standardowy
    4. android
    5. dotykowa.
    6. 5-6
    7. video YouTube
    8. kamera
    9. nfc
    10. w pomieszczeniu/w terenie
    11. 800zł
    12. wysoka jakość nagrywania video/dźwięku.

Na znanym portalu "nowe" iPhony 5s chodzą w cenie ok. 700zł, zależy mi na bardzo dobrej jakości nagrywania obrazu i dźwięku, oraz pamięci która pozwoli na instalację do 5-7 aplikacji (każda po ok. 80-200MB). Obecny Wiko Rainbow Lite 4 G LTE ma z tym problem. Oglądałem sample na YouTube i mam wrażenie że tylko iPhony kręcą filmy których ostrość/jakość obrazu jak i dźwięku by mi odpowiadała, bo na tle innych w podobnej cenie widać różnicę. Do tej pory posiadałem telefony firmy LG oraz "chińskich" marek (Wiko, Maxcom) które były dużo gorsze od LG choć podobny poziom cen. Korzystałem też kilka lat temu do nagrywania z kamery Sony Bloggie MHS-TS10 i chciałbym żeby jakość obrazu i dźwięku nie była gorsza od niej. Decyduję się na nowy smartfon też z uwagi że obecny Wiko Rainbow Lite 4G LTE niedomaga: kończy się bateria i pamięć na ciągle aktualizowane aplikacje producenta, których nie da się odinstalować przez co jest problem z zainstalowaniem jakichkolwiek nowych. Pytanie jak w przypadku tego modelu iPhone 5s wygląda sytuacja z supportem/aktualizacjami i współpracą z Win 10 Pro?

0 1
  • MagBoss
  • #2 21 Sty 2019 18:52
    polish92guy
    Poziom 4  

800zł to użuwaną 6 trafisz może i 6S się uda.
    Jakbym miał wybierać miedzy nową 5S a używkę 6 to bym się nie zastanawiał

0