Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program ASUS GPU TweekII blokuje polski znak "ą"

21 Sty 2019 21:11 276 3
  • Poziom 29  
    Witajcie mam nietypowy problem, mianowicie niedawno instalowałem od nowa Windowsa 7 64 bit i całe oprogramowanie.
    W tym zestawie komputerowym mam kartę graficzną ASUS STRIX GTX 970, więc zainstalowałem program monitorujący ASUS GPU TweekII i ku mojemu zdziwieniu blokuje on wpisywanie z klawiatury polskiego znaku "ą", pozostałe bez problemu wchodzą.

Polski znak "ą" można zrobić z kombinacji klawiszy ALT+SHIFT+a, gdy wyłączę ten program normalnie się do go utworzyć z kombinacji ALT+a.

Próbowałem w tym programie wyłączyć skróty klawiszowe ale to nic nie pomaga.

Macie jakieś inne porady ? Program ASUS GPU TweekII blokuje polski znak "ą"
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Witam.
    Możesz przypisać inną kombinację klawiszy lub wyłączyć skróty klawiszowe dla tej aplikacji z poziomu rejestru. Przed poniższymi działaniami zamknij aplikację całkowicie, po dokonaniu zmian może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.
    1. Uruchom "regedit".
    2. Przejdź do "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\ASUS\GPU_ Tweak\SettingPage" lub "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\ASUS\GPU_ TweakII\Setting"
    3. Kliknij dwukrotnie wartość zaczynającą się frazą "Hot Key" korzystającą z kombinacji dla znaku "ą" i zmień ją przypisując inny, nieużywany skrót.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Przypisz do skrótu kombinację Ctrl + Alt + W (lub inną literę dla której nie ma polskiego znaku).
    U mnie pomimo wyłączenia skrótów nie działało ć i dopiero po przypisaniu innej kombinacji zaczęło.
    To samo zrób z innymi polskimi znakami, jeżeli trzeba.
  • Poziom 29  
    Dzięki chłopaki za pomoc. Znalazłem te skróty w drugim okienku programu i przypisałem inną literę i działa :)

Dzięki za pomoc.

Program ASUS GPU TweekII blokuje polski znak "ą"