Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Citroen Xsara Picasso - Po przekręcenia kluczyka w stacyjce brak reakcji zapłonu

22 Sty 2019 14:42 288 6
  • Poziom 3  
    Witam kupiłem nie dawno citroena Xsara Picasso 2002r. silnik 2.0Hdi problem pojawił się niespodziewanie na parkingu pod marketem gdy zgasiłem silnik nie mogłem wyciągnąć kluczyka został na pozycji pierwszej z włączonym zapłonem normalnie się zaciął po kilku próbach wyciągnięcia go wkoncu się udało wszystko zgasło więc poszliśmy na zakupy.Wracajac wsiedliśmy do samochodu włożyłem kluczyk do stacyjki a tu lipa zero reakcji stacyjka chodzi normalnie kontrolki się nie zapalają nie można odpalić samochodu podkresle że światła działają radio i światła awaryjne też nie zapalają się kontrolki od zapłonu co to może być sprawa pilna auto zostawione na parkingu czytałem że prawdopodobnie to kostka od stacyjki padła Pomocy!!!
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Kostka od stacyjki. Możesz sam zrobić, ja też tak miałem. Kostkę kupiłem na Allegro. Z innych objawów- nie mogłem wyłączyć auta. By zgasło- bieg 3 najazd na krawężnik. Potem odpięcie klem.
  • Poziom 3  
    Jak to kostka to zamawiać oryginał czy taka z allegro jest jakaś różnica?
  • Poziom 35  
    Łynta napisał:
    Jak to kostka to zamawiać oryginał czy taka z allegro jest jakaś różnica?

Sprawdź jaką masz. Bo może być wersja z przewodami, lub wersja z wtyczką.
    A potem zamawiaj.
  • Poziom 3  
    Oki kostka już wyciągnięta gładko poszło jest filmik na jednym forum jak to zrobić krok po kroku to jest Ala taki bębenek s kablami i dwoma wtyczkami plus jeszcze jeden osobny kabelek oki jadę teraz do motoryzacyjnego zamówić jutro pewnie będzie do odbioru jak zamontuje napiszę czy operacja powiodła się czy nie z góry dziękuje
  • Poziom 3  
    Tak to była kostka po wymianie samochód normalnie odpalił tylko czasami nie włącza się turbina może przez to że kilka dni stal nie wiem
  • Poziom 3  
    Wymieniłem kostkę od stacyjki