Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Atego II 1224 2008r - Podgrzewanie lusterek

domin-dk 22 Sty 2019 20:13 126 3
  • #1 22 Sty 2019 20:13
    domin-dk
    Poziom 3  

Witam.
    W Mercedesie Atego II 1224 z 2008r przestały grzać z prawej strony lusterka. Po sprawdzeniu zwykłą kontrolką okazało się że nie ma prądu w przewodach więc oddane zostało elektrykowi. Ten stwierdził że za dużo roboty bo trzeba całą wiązkę pruć i tego się nie podejmuję więc zabrałem auto.
    Może ktoś powiedzieć, bo chcę sprawdzić czy to nie wina włącznika czy w tych modelach z włącznika podgrzewanie luster wychodzi osobno na prawą i lewą stronę czy jednocześnie na obie strony, bo bezpiecznik jest tylko jeden do grzania i jest dobry a drugi jest do sterowania. Jak to sprawdzić samemu bo do jakiegoś konkretniejszego zakładu muszę jechać sporo kilometrów i mam czekać prawie miesiąc na wolny termin. Lewa strona grzeje.

0 3
  • #2 22 Sty 2019 21:53
    hubert04
    Poziom 21  

Podaj vin tegoż statku😆

0
  • #3 23 Sty 2019 05:55
    stanisławpiotr
    Poziom 25  

Przeważnie lewe i prawe lusterko jest na jednym przełączniki. Usterki najczęściej pojawiają się na wiązce przy wejściu w ramię lusterka na przejściach części ruchomych i na wejściu wiązki drzwi w nadwozie.

0
  • #4 23 Sty 2019 07:29
    domin-dk
    Poziom 3  

WDB9702581L315239.
    Na przejściu ze słupka do drzwi przewody całe. Brak prądu jest już od tej kostki/złącza znajdującej się pod bezpiecznikami tuż nad podłogą. Zacząłem sprawdzanie od lustra i doszedłem do tej właśnie wtyczki. To złącze jest dla całej instalacji prawych drzwi grzanie i sterowanie luster, włącznik oświetlenia i głośnik.

0