Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Outlook 365 - chwilowy brak odpowiedzi

loituma 23 Jan 2019 00:34 729 4
    loituma
    Level 10  
    Mam skonfigurowanych kilka kont mailowych. Dla każdego z kont utworzony mam osobny folder i reguły przerzucają przychodzące maile do odpowiednich folderów. Niestety od kilku dni, kiedy przeklikuję się przez foldery z mailami, Outlook potrafi się na chwilę przywiesić z informacją "brak odpowiedzi". Czasem przywieszenie to następuje po skasowaniu którejś z wiadomości. Trwa to na szczęście dość krótko - kilka sekund, ale powoli zaczyna być irytujące.

Outlook 365 - chwilowy brak odpowiedzi

Co zrobiłem do tej pory
    - Zastosowałem się do porad:
    https://support.office.com/pl-pl/article/prog...zawiesza-5c313d04-64af-4441-82d2-44e5a43eee5a
    oprócz punktu 6. Na razie chciałby tego uniknąć.
    - Spróbowałem opcji napraw z prawokliku pakietu.
    - Pobrałem i zainstalowałem na nowo pakiet, bez odinstalowywani poprzedniego. Chciałem uniknąć ponownego, żmudnego ustawiania kont mailowych, folderów, reguł itp.
    - Odchudziłem plik danych .pst - w tej chwili plik danych ma 1,7 GB
    Nic nie pomogło.

Chciałem się zapytać, czy może ktoś z Was ma podobny problem od kilku dni, co mogłoby świadczyć np o skopanej kolejnej którejś z aktualizacji od MS

System Windows 10 HP 64 bit w wersji 1809
    siasku
    Level 16  
    Niestety bez ponownego utworzenia profilu się nie obejdzie w tym wypadku.

Zrób backup tego profilu i spróbuj z nowym. Powinno rozwiązać problem.
    loituma
    Level 10  
    Na to zawsze będzie czas ;)

Na razie chciałem się dowiedzieć, czy:
    loituma wrote:
    może ktoś z Was ma podobny problem od kilku dni, co mogłoby świadczyć np o skopanej kolejnej którejś z aktualizacji od MS
    siasku
    Level 16  
    Kolego podepnij ten profil pod outlook na innym komputerze i odpowiedź na Twoje pytanie nasunie się sama.
    loituma
    Level 10  
    Zupełnie przypadkiem wpadłem na to, że problematyczne były dwa maile z odnośnikami do plików na dysku gogle.
    Po usunięciu tych maili problem ustąpił.