Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

"Bledy" renault laguna 2 2,0t 2004rok

Maroko327 23 Jan 2019 10:25 1959 8
    Maroko327
    Level 5  
    Witam kupilem samochód renault laguna 2 2,0turbo 2004rok.
    Samochód kupilem niedawno i w dniu wczorajszego bylem dorobic karte poniewaz mialem tylko jedna
    Karte dorobiono mi nowa i zaprogramowano lecz po okolo godzinie z samochodem zaczely dziać
    Sie dziwne rzeczy wyświetlają sje bledy i obrotomierz jest w granicy 2500 obrotow
    Jezeli wrzuci sie bieg samochod sam przyspiesza do granicy 2500obrotow im wyższy bieg tym wieksza predkosc
    Nie da rady przyspieszyć samochod nie reaguje na przyspieszanie na zdjęciach zobaczycie jakie bledy wychodza
    Plus gdy zatankowalem samochod do pelna i jezdzac na gazie bezyna również opadala lecz co ktorys raz za odpaleniem
    Wskaźnik sie podnosil dlaczego ?
    Pomóżcie poniewaz samochodem nie da rady jeździć "Bledy" renault laguna 2 2,0t 2004rok "Bledy" renault laguna 2 2,0t 2004rok "Bledy" renault laguna 2 2,0t 2004rok "Bledy" renault laguna 2 2,0t 2004rok

Na tych zdj sa bledy.
    E.S.P. FAULT
    FUEL LEVEL LOW
    FAULT IN FUEL INJECTION
    SERVICE
    I CIĄGLE SIE SWIECI CHECK ENGINE
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    gofr1.8t_AGU
    Level 9  
    Prawdopodobnie przepustnica do wymiany albo regeneracji bo to częsta bolączka ich
    Maroko327
    Level 5  
    gofr1.8t_AGU wrote:
    Prawdopodobnie przepustnica do wymiany albo regeneracji bo to częsta bolączka ich

Przepustnica wymieniona i dalej to samo.
    Czy to moze byc przez to ze karte dorobilem ??
    gofr1.8t_AGU
    Level 9  
    Raczej to nie przez kartę . Gdyby było coś nie tak z kartą auto by nie odpaliło . Robiłeś diagnostykę komputerową ?
    Maroko327
    Level 5  
    gofr1.8t_AGU wrote:
    Raczej to nie przez kartę . Gdyby było coś nie tak z kartą auto by nie odpaliło . Robiłeś diagnostykę komputerową ?

Dzisiaj bylem i komputer nie jest wstanie sie połączyć z silnikiem u 3 elektromechanikow bylem.
    gofr1.8t_AGU
    Level 9  
    Co mówili elektromechanicy ? Proponuje sprawdzić połączenie ze sterownikiem czy wszystko okej , zwarcie do masy , plusy , ogólnie sprawdzić czy napewno jest ciągłość i wszystko gra . Z innymi modułami dali rade sie połączyć ? Było coś kiedyś robione w związku ze sterownikiem silnika ?
    Maroko327
    Level 5  
    gofr1.8t_AGU wrote:
    Co mówili elektromechanicy ? Proponuje sprawdzić połączenie ze sterownikiem czy wszystko okej , zwarcie do masy , plusy , ogólnie sprawdzić czy napewno jest ciągłość i wszystko gra . Z innymi modułami dali rade sie połączyć ? Było coś kiedyś robione w związku ze sterownikiem silnika ?

Ja samochód mam dopiero od 2 tygodni wie c nie wiem czy cos było robione przy sterowniku.
    Z innymi modułami polaczyli sie bez problemu .
    Jestem umowiony z elektromechanikiem na poniedzialek i mam zostawic samochod.
    tessonilo
    Level 1  
    Kolego, udalo sie rozwiazac ten problem ? Opowiesz, co bylo przyczyna ?
    Maroko327
    Level 5  
    Samochód został sprzedany ponieważ przestał odpalać całkowicie.
    Osoba która odkupiła, po miesiącu poinformowała mnie że winny był sterownik silnika(odkupił elektromechanik) i to on przejrzał i naprawiał sam sobie ten samochód.