Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Steam nie działa jak należy. - Kilka dużych kłopotów ze Steam.

henryk5pio 24 Jan 2019 12:12 978 1
  • #1
    henryk5pio
    Level 11  
    Od kilku dni mam spory problem ze Steam'em. Bez końca się ładuje przy włączaniu. Czasami jest taki efekt jak przy załączniku "bledysteam", czasem to samo, ale po angielsku. Bardzo rzadko mam to standardowe szarawe okienko logowania do konta, nieraz pomagał dopiero reset komputera i jedynie pierwszy start po resecie był ok, potem kiszka - steam był widoczny w managerze urządzeń, ale nie pojawiał się na pulpicie.. Jeszcze wcześniej miałem takie dziwne błędy jak na drugim załączniku "bledysteam2". Dodatkowo wczoraj zaczęła mi się tak dziwnie aktualizować gra, że nie ma obrazka gry przy aktualizowanym produkcie, ten pasek przy auto aktualizacjach włączonych nie wypełnia mi się na niebiesko, a zielony pasek odpowiadający za użycie dysku cały czas się przesuwa z prawa na lewo i nic więcej się nie dzieje. Widać to na screeanie "bledysteam3". A screen "bledysteam4" pokazuje kumulację dwóch błędów. Przeinstalowałem Steam zgodnie z instrukcją stąd (metoda ręczna): https://support.steampowered.com/kb_article...=9609-OBMP-2526
    Niestety ile razy bym tego nie robił, problemy są nadal te same, ale występują w różnej kolejności, raz wejdę do Steam ,raz czekam i czekam. Ekran aktualizacji działa tak jak na screenie 3 i 4. Znalazłem informację, aby włączyć w ustawieniach konta "Steam beta update", zrobiłem to, ale tak długo Steam Cloud się synchronizował, że ubiłem z nerwów proces, ale niby jest ustawione. To wszystko powoduje, że od wczoraj nie mogę grać w żadną grę na Steam i mam baaardzo ograniczony dostęp do programu.

    bledysteam: Steam nie działa jak należy. - Kilka dużych kłopotów ze Steam.
    bledysteam2: Steam nie działa jak należy. - Kilka dużych kłopotów ze Steam.
    bledysteam3: Steam nie działa jak należy. - Kilka dużych kłopotów ze Steam.
    bledysteam4: Steam nie działa jak należy. - Kilka dużych kłopotów ze Steam.

    Raz cofnąłem system i pomogło na jeden dzień, ponoć była jakaś krytyczna aktualizacja Windows7, ale po tym nie pobierało żadnej aktualizacji ponownie. Wczoraj grając W World of Warships miałem nagle BSOD, ale to raczej nie wina Steam, tylko serwerów WG. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem już co robić.
  • #2
    henryk5pio
    Level 11  
    Samo się naprawiło.