Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] HP C 5180 - Wywala błąd ,,Usuń blokadę papieru i nacisnij OK.

24 Sty 2019 14:59 237 4
  • Poziom 21  
    Witam, drukarka i problem jak w temacie. Zajdlem tylną obudowę,posprawdzałem wszystkie rolki,wszystko gra,nie ma żadnego brudu,czy jakiegoś papieru kawałka, a komunikat występuje 5 na 10 prób drukowania.Przeczyściłem czujnik papieru z tyły drukarki,ten co przechodzi przez niego papier i nici z tego. W czym może być problem.
  • Poziom 21  
    Problem ten już został rozwiązany,bynajmniej na razie. Wyczyściłem czujkę od papieru oraz to plastikowe kółko. Mam druga identyczna drukarkę i wywalało mi ciągle ze mam puste tusze.Zrobiłem twardy reset czyli nacisnąłem pomoc i ok włączyłem wtyczkę,pokazało się ze jest reset OBD2 ,ale teraz po restarcie stoi na logo hp i nic nie działa.Mam na myśli ze nie startuje drukarka.Mogę jedynie wejść awaryjnie przez kombinacje klawiszy ustawienia i strzałka w prawo,ale w tych ustawieniach nic nie mogę przywrócić. Czyżby posypał się wsad płyty?
  • Poziom 13  
    nie wiem, nie naprawiam aż tak ,,głęboko<< takich drukarek, są za tanie , za dużo czasu wymagają a klienci nie chcą płacić powyżej pewnej kwoty
    wygląda że nie ładuje ci oprogramowania ale czy jest możliwe wgranie nowego softu nie wiem
  • Poziom 21  
    Po przeczyszczeniu czujnika,nie mam komunikatu blokady papieru.