Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Tablet dla dziecka do 500zł

24 Sty 2019 18:28 252 4
  • Poziom 2  
    Jak w temacie poszukuję tablet dla dziecka do max 500 zł jakichś specjalnych wymagań co do parametrów nie mam bo i tak się na tym nie znam. Jedyne na czym mi zależało to to dobrze by było gdyby był w metalowej obudowie ( nie jest to warunek) oraz w miarę pojemna bateria za każdą podpowiedź z góry dziękuję.
  • Poziom 34  
    Ile dzieciak ma lat?? Ja bym polecił używkę, bo nowego raczej nie kupisz, Samsunga Galaxy Tab 3 Lite. U mnie przeżył już dwójkę dzieci i śmiga nadal.
  • Poziom 2  
    Syn ma 7 lat...Nadmienie tylko dlaczego wspominałem o obudowie aluminiowej i bateri..Otóż pierwszy tablet kupiony ok 8 lat temu dokładnie aluminiowy Huawei co dwa lata przy przedłużeniu umowy nowe urządzenie z tym tylko że ich jakość wydaje mi się coraz to bardziej wątpliwa...3 urządzenia po drodze zapomnieliśmy o ich istnieniu a wspomniany aluminiowy Huawei działa do dnia dzisiejszego z tym tylko że wiek odcisnął na nim już swoje piętno ładuje się 12/h czas działania ok 1/h i akurat nie mam mu tego za złe.
  • Poziom 3  
    Jeżeli właśnie dla dziecka polecam szukać używki bo "przypadkiem" moze upaść wiec wtedy gwarancja tak czy tak Ci nie pomoże a szkoda ładować w nowy. Ważne parametry to żebyś nie wział tableta z mniej niż 2gb ramu(zalecam nawet w strone 3). Poniżej 2gb po krótkim czasie tablet zacznie się zacinać ( logiczne, że dziecko bedzie chciało grać i dlatego RAM potrzebny) Co do baterii nie musi być wielka wystarczy wyposażyć się w ładowarkę z funkcją szybkiego ładowania. Taki tablet HUAWEI MEDIAPAD T3 10'' kosztuje ~600 zł używany spokojnie mniej jak 500.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za podpowiedzi padło jednak na wspomniany Huawei pewnie też trochę z sentymentu.