Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MERCEDES S KLASA W221 2006r - Nie działa radio, CD, DVD, nawigacja, zegar

pasikonik5 26 Jan 2019 16:47 7665 7
    pasikonik5
    Level 13  
    Witam,
    Była uszkodzona dodatkowa bateria, która ciągle się rozładowywała (uruchamiał się alarm) i zanikały stacje radiowe. Diagnosta stwierdził, iż po wymianie baterii wszystko będzie działało prawidłowo. Po wymianie okazało się, że wszystko działa poprawnie (nie uruchamia się samoczynnie alarm, auto otwiera i zamyka się prawidłowo) oprócz radio, które po włączeniu wyświetla an ekranie system audio, ale nie widać żadnych stacji, nie da się ich zaprogramować i nic uruchomić. Nie działa również CD ( nie przyjmuje wogóle płyty), zegar który wcześniej ustawiał się automatycznie teraz ma błędną godzinę.
    Proszę o pomoc, jakąś sugestię. Nie mam możliwości podjechania teraz do żadnego diagnosty
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    Sprawdź bezpieczniki w podłokietniku w tylnej kanapie jest skrzynka z bezpiecznikiem od komanda.
    radekk3
    Level 10  
    udało Ci się rozwiązać problem ? mam identyczne objawy w dodatku dzień po zakupie samochodu :/
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No to podłącz SD, zrób diagnozę, procedury testowe i wtedy mamy o czym rozmawiać.
    radekk3
    Level 10  
    U mnie również był problem ze wzmacniaczem tylko że ja swój dałem do naprawy.Co do zegarka to standard w W221 ponoć jest poprawka w oprogramowaniu i da się zaktualizować aby problem minął .A inny sposób to ustawić zegar gdy nie ma sygnału gps np garaż podziemny.
    1.Rano jak wsiądziesz do samochodu wejdź szybko w ustawienia zegarka i spróbuj przestawić go jak najszybciej też czasem działa.
    2. Zrób reset Commanda z poziomu menu i wtedy spróbuj przestawić .