Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ładowanie baterii w laptopie - Regeneracja ogniw Old

Deamon :) 23 Nov 2017 02:01 915167 1355
SterControl
  • SterControl
    castin
    Level 24  
    Prośba, bateria Asus A32-F3 BQ2060A oraz 24c02. Prośba o reset wsadu. W załączeniu wsad oraz odczyt z SBWorks. Dziękuję.
    P.S. Nie wiem dlaczego, ale za chiny nie mogę zrobić odczytu przez interfejs eeprom'u. Tylko wylut przez programator.
    Dziękuję.
    OK, temat opanowany, podłączyłem się bezpośrednio pod pamięć i poszło z poziomu SBWorkshop.
  • SterControl
    kj01
    Level 9  
    Witam, jakich na jakich ogniwach pracuje bateria od dela xps - JWPHF 11.1V 56Wh?
    Czym otwieracie obudowe baterii?
    PitD

VIP Meritorious for electroda.pl
    kj01 wrote:
    Witam, jakich na jakich ogniwach pracuje bateria od dela xps - JWPHF 11.1V 56Wh?
    Czym otwieracie obudowe baterii?

1. Rozbierz to zobaczysz
    2. U "majfriendów" jest mnóstwo ofert z różnymi otwierakami. Szukaj pod phone opener i watch opener.
    kj01
    Level 9  
    Ale ta bateria nie jest zamykana na zatrzaski tylko zgrzana na stałe to chyba trzeba by rozcinac.
    PitD

VIP Meritorious for electroda.pl
    Zawsze się da otworzyć.
    Czasami coś może nie puścić i wtedy niezbyt ładnie wygląda po złożeniu. Ale jak nabierzesz wprawy w rozłupywaniu to po ntej sztuce już nabiera się odpowiednich umiejętności :) trzeba tylko dużo trenować.
    Niektóre puszczają łatwo a nad niektórymi trzeba się mocno napracować. Zależy ile monter dał kleju.