Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw Passat B6 2.0tdi - Fotel raz grzeje raz nie

27 Jan 2019 10:35 699 9
  • Level 16  
    Witam! Mam dziwny problem z podgrzewaniem fotela kierowcy, otóż zaraz po włączeniu ogrzewania fotela, fotel zaczyna grzać i zazwyczaj grzeje nie dłużej niż 5min po czym przestaje, czasem pomaga zjechanie pokrętłem na 0 i ustawieniu ponownie np na 3, dodam że nie ma znaczenia ustawienie mocy grzania, fotel rozłącza grzanie i na 1 i na 5. Dodam że z fotelem pasażera nie ma tego problemu. Czy ktoś spotkał się już z taką przypadłością? Jeżeli była by taka możliwość to prosił bym o schemat elektryki grzania foteli. Vokswagen Passat B6 2.0Tdi BMP Highline kombi 2005r.
  • Level 35  
    koma2000 wrote:
    fotel zaczyna grzać i zazwyczaj grzeje nie dłużej niż 5min po czym przestaje
    oparcie i siedzisko czy np tylko siedzisko??
  • Level 16  
    Oparcie wraz z siedziskiem.
  • Level 35  
    trzeba szukać w sterowaniu mzimnego lutu
  • Level 16  
    Co masz na myśli mówiąc sterownie, chodzi tobie o przekaźnik schowany pod siedzeniem czy regulacje mocy grzania na panelu klimatronika?
  • Level 31  
    A on nie ma czasem czujnika temperatury w siedzisku?
  • Level 16  
    Czujnik napewno ma dlatego też gdybym miał schemat to mógłbym coś pomierzyć, dzisiaj z ciekawości rozbiorę ten przekaźnik i zobaczę, może coś w nim znajdę.
  • Level 16  
    Przekaźnik jest sprawny, po pierwsze rozebrałem go i nic nie znalazłem i oprócz tego udało mi się załatwić inny i tamten zachowuje się identycznie, problem ewidentnie tkwi w czymś innym.
  • Level 31  
    Wtyczka pod fotelem?Załamanie kable?
    Edit: na priv wysłałem Ci schemat