Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki sprzęt grający do salonu w domu

batemen 27 Jan 2019 14:55 393 2
    batemen
    Level 8  
    Witam
    mam problem z tym jaki sprzęt audio zakupić do salonu
    mam spory tv i salon z kuchnią o powierzchni 60m² .
    chciałbym zakupić zestaw audio do muzyki jak i filmów tylko boję sie że jak nie dobiorę zestawu odpowiednio to zawalę sprawę i z grania dobrej muzyki wyjdzie mi pukanie walenie i jakieś inne echo heh .
    Salon jest spory na podłodze płytki sufit podwieszany a ściany bez umeblowania dlatego boję sie echa i tym podobnych efektów.
    Może ktoś mi podpowie czym się kierować przy doborze sprzętu i może zaproponuje jakiś zestaw żeby mi było łatwiej, bo jest tego tyle do wyboru ,że tylko kasa gra role heh
    manfred86
    Level 10  
    Pytanie jaki masz budżet :) To najważniejsze.

Kuzyn ma niezły sprzęcik audio (całość kosztowała, skromnie licząc, około 8 tys zł - pełny atmos) ale on to ma zamknięte w pokoju ok 15-18m2. Osobiście uważam, że w większym pomieszczeniu też spokojnie ten zestaw da radę.
    PromatAudio
    Level 18  
    Do muzyki to amplituner stereo (Onkyo TX-8250, Pioneer SX-N30AE) plus spore kolumny jak np. Heco Aurora 1000 albo Klipsch RP-8000F. Film też zabrzmi fajnie.
    Jeśli teraz masz pogłos to musisz go zminimalizować. Pomogą wszystkie przeszkadzajki - dywanik, kwiaty, regały, zasłony itp.
    Określ budżet to mogę ci podesłać konkretne propozycje.