Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DAF 75.310 CF Schemat Deski - szukam schematu elektrycznego deski rozdzielczej

bozbi 27 Jan 2019 15:04 954 10
IGE-XAO
    bozbi
    Level 9  
    Szukam schematu elektrycznego deski rozdzielczej do DAF 75.310 CF (rok produkcji 2004).
    Jeśli ktoś może pomóc, proszę o informację.
    Z góry dziękuję.
  • IGE-XAO
    WloczykijMalaMi
    Level 15  
    Numer VIN podaj.

Pozdrawiam WiMM
  • IGE-XAO
    bozbi
    Level 9  
    Szukam schematu elektronicznego deski rozdzielczej Daf 75 310 cf z 2004 roku jeżeli może ktoś pomodz z góry dziękuję.

Dodano po 10 [godziny] 6 [minuty]:

DAF 75 310 CF z 2004 roku nr VIN COE627207,jeżeli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuje.
    bozbi
    Level 9  
    Witam kolego WiMM , dzięki za chęci, ale do deski dafa dołączone są cztery wtyki, chyba po szesnaście pinów, długie ok 10 cm i dwie mniejsze wtyka plusowa i minusowa. Kupiłem deske drugą [używaną] o tej samej numeracji ale z 2007 roku , czyli z auta młodszego, po zamontowaniu w moim aucie, silnik odpalał ale nie było zasilania na kabine, żadne urządzenie nie miało zasilania. Problem w tym że nie mam pojęcia które piny trzeba przełożyć i nie spalić czegoś, jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny .Pozdrawiam.
    Kudziolek
    Level 17  
    Witaj, mógłbyś podać numery tych desek, tej co masz i tej co kupiłeś ?
    bozbi
    Level 9  
    Witaj kolego, nie ma problemu podam numer ale jutro ,chociaż konsole mają taki sam numer ,różnica jest tylko w roku produkcji , moja jest starsza ,wygląda na to że różnica jest w wyjściu zasilania kabiny i tu mam problem, może by wystarczyło przełożyć piny ale, które boje się żeby nie narobić bałaganu Pozdrawiam.
    WloczykijMalaMi
    Level 15  
    bozbi wrote:
    silnik odpalał ale nie było zasilania na kabine, żadne urządzenie nie miało zasilania.

No to może od początku, co się stało że wymieniałeś zegary?

Po wymianie zegarów, co DOKŁADNIE nie działa w kabinie?

Oświetlenie zewnętrzne tj. kierunkowskazy działają, pozycyjne itp działają?

No i podaj numery tych części co wymieniałeś.

Pozdrawiam WiMM
    bozbi
    Level 9  
    Witam, ja nie wymieniałem zegarów, tylko coś się przepaliło w desce rozdzielczej i kupiłem drugą używaną z dokładnie takimi samymi numerami Nr DAF 1452112 / 518 685 102 /02 tyle że moja deska rozdzielcza jest 02. 10 .2003 roku, a ta którą kupiłem jest z 26.01.2005 roku. Po podłączeniu tej którą kupiłem nie miały zasilania urządzenia w kabinie ,liczniki ,radio, tachograf nie było też światła w kabinie , ale czy były kierunkowskazy nie wiem dlatego że nie sprawdzałem , ale odpalił bez problemu .Pomyślałem że młodszy rocznik i morze trzeba przełożyć któryś pin [zasilani kabiny] obawiam się kombinacji na chybił trafił dlatego szukam schematu ,pozdrawiam.
    bozbi
    Level 9  
    Dokładnie tak jak w ostatnim opisie.

Dodano po 3 [godziny] 3 [minuty]:

Mi nie chodzi o rysunek deski ja deske mam kompletną ze wszystkimi przekaźnikami i bezpiecznikami , ale o instrukcje elektryczną połączeń ,pozdrawiam.

Dodano po 18 [minuty]:

Chociaż rysunek deski też jest ok dzięki za zaangażowanie, na nim jest podana numeracja poszczególnych linii, a na desce tego opisu nie ma ,gdybyś mógł mi pomóc ze schematem instalacji było by super, a z tego co widać to możesz dużo co do dafa ,pozdrawiam.