Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór szczoteczki sonicznej do zębów

betmari 28 Jan 2019 02:34 792 4
 • #1
  betmari
  Level 12  
  Czy używał tutaj ktoś szczoteczki sonicznej Philips Clean Care HX3212 i może napisać, czy ten konkretny model jest OK?
  Z tego co się zorientowałam, jest to najtańszy model Philipsa (115zł), a trochę się boję jakichś mniej znanych marek, aby nie było później problemu z zakupem końcówek. Nie ukrywam, że chciałabym możliwie najtaniej, ale jeśli ten model jest słaby, to ostatecznie będę szukać czegoś innego. Wolałabym jednak nie wydawać więcej niż 150zł, bo nigdy wcześniej nie miałam szczoteczki sonicznej i nie wiem, czy się z nią polubię.
  A może ktoś poleca jednak jakiś konkretny i sprawdzony model innej marki w cenie do 120 zł, do którego bez problemu dokupię później końcówki? Chodzi o szczoteczkę ładowaną akumulatorowo.
  Najważniejsze dla mnie, aby była szczelna (teraz mam elektryczną i wlatuje do niej woda z pastą) i dokładnie czyściła zęby. To jak długo trzyma po naładowaniu jest mi obojętne, a czasomierz tylko przeszkadza, no ale niestety, chyba wszystkie go mają :(
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  elektrocyber
  Level 14  
  Witam,
  Ja wraz z familią używamy szczoteczek AEG EZS 5664 od kilku lat. Dzieci dużo chlapią, stoją szczotki na półce nad zlewem czasem wilgotnej i na razie żadnej z szczotek nic nie dolega. Do dziwnego łaskotania w zęby można się przyzwyczaić.
 • #4
  betmari
  Level 12  
  @elektrocyber - trochę pogooglowałam na temat tej szczoteczki i sama nie wiem. Wiele osób pisze, że ona to tak nie do końca jest soniczna i ogólnie słabo myje...

  Dodano po 3 [minuty]:

  @Brozerihno - używasz tej szczoteczki? Da się ją tak ustawić, aby się nie wyłączała co 2 lub ileś tam minut jak większość? W sensie, żeby całkiem ten timer wyłączyć?
  Co do wodoodpornej obudowy, to w tej mojej woda wlatuje przez nieszczelność wokół tego metalowego, ruchomego bolca, na który nakłada się końcówkę.
 • #5
  Brozerihno
  Level 23  
  Nie nie ale często widziałem polecali soniczne xiaomi