Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Siłownik hydrauliczny do 3t z dokładnym manometrem

888lewy888 28 Sty 2019 14:48 195 0
    888lewy888
    Poziom 5  
    Potrzebuję prasę hydrauliczną o napędzie ręcznym, coś takiego jak tutaj: https://allegro.pl/oferta/prasa-hydrauliczna-20-ton-podwojny-naped-20t-szybk-6747377883

Pomijam samą konstrukcję, zależy mi bowiem tylko na siłowniku z manometrem, o następujących wymaganiach:

1. Siłownik wystarczy nacisk do 3 ton
    2. Manometr musi pozwalać na ustawienie nacisku na np. 200kg z dokładnością +/- 20kg. Tj. ten co jest obecnie w tej prasie raczej się nie nada, bo tam odczytanie 200kg jest niemalże niemożliwe z tego co widzę.

Konstrukcję sam sobie ogarnę, potrzebuję jednak siłownika. Szukam osoby która zrobiłaby siłownik z takim manometrem . Manometr może podawać wartości w ciśnieniu, pod warunkiem, że będzie tabelka która umożliwi łatwe przeliczenie tych wartości na kg (lub wzór bym sobie taką tabelkę zrobił). Z tym siłownikiem jednak nigdzie nie mogę znaleźć gotowego zestawu o takiej dokładności a sam nie miałem nigdy do czynienia z hydrauliką, więc sam jak to zrobić nie wiem.

Czas realizacji - do czwartku 07.02
    Budżet - koszt części (z moich obliczeń waha się to w zakresie 300-500 zł) + robocizna (szacuję, że będzie tu max. 2-3h pracy, więc proponowałbym 100-120 zł). Rozliczenie - na części wziąłbym FV na siebie, na robociznę może być umowa o dzieło. Ewentualnie inne opcje zgodnie z życzeniem zleceniobiorcy.
    Kontakt: PW, wiadomość w tym temacie lub email: lewy888(malpa)gmail.com