Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

D德i瘯 w komputerze znika - brak d德i瘯u w komputerze

28 Sty 2019 17:23 702 43
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem z d德i瘯iem w komputerze. Raz jest, raz nie ma, a cz窷ciej nie ma. Rozumiem, 瞠 to nie wina sterownik闚 albo ich braku? Zbytnio si nie znam na tym. Licz na pomoc. System Windows 7, tyle wiem, ;) reszt posprawdzam tak, jak mnie kto pokieruje. B璠 ogromnie wdzi璚zna, ;) w menad瞠r urz康ze przy kontrolerach d德i瘯u pisze tylko VIA High Definition Audio i po sprawdzeniu programem AIDA64Extreme nie wiem czy to model karty d德i瘯owej, ale widnieje takie co VIA VT 1708S i to jest chyba zintegrowane, nie osobna karta.
  • Poziom 7  
    Chodzi o p造t g堯wn? Asus M4A79XTD Evo. A jakiego sterownika brakuje? Bo nie mam poj璚ia jak go wyszuka i najlepiej sk康 pobra.
  • Poziom 7  
    System jest 鈍ie篡. Windows 10 nie dawa rady i muli komputer i tam te by po jakim czasie problem z d德i瘯iem. Tylko tak jak m闚i, 瞠 raz jest d德i瘯 a raz nie ma. To jak to mo磧iwe, 瞠 brakuje sterownika a d德i瘯 si pojawia? Czyli zainstalowa sterowniki z linku i powinno dzia豉?
  • Poziom 43  
    Instalowanie sterownik闚 zawsze zaczynamy od chipsetu. Je郵i kt鏎ego b璠zie brakowa w陰cz aktualizacje system sam wyszuka odpowiedniego sterownika ewentualnie po identyfikatorze mo積a znale潭 sterownik.

Dodano po 2 [minuty]:

Win 10 na tej p造cie nie wiem czy b璠zie dzia豉 instaluj Win 7 64bit oczywi軼ie RAM-u 4GB posiadasz?

Dodano po 1 [minuty]:

Zaktualizuj sobie tak瞠 BIOS.
  • Poziom 7  
    Ale mam zainstalowany Windows 7 , ramu jest 6gb
  • Poziom 7  
    Rozumiem, 瞠 mam instalowa wszystkie rzeczy, chipset, bios, audio, lan, others, utilities, sata, Qualified vendor list? I z najnowsz dat? Czy jakie poprzednie?
  • Poziom 37  
    Biosu to tym lepiej nie instaluj. Jak co zrobisz nie tak i wgrywanie zostanie przerwane to b璠zie ju po p造cie. Je瞠li chodzi o sterowniki to wgrywasz to co ma wykrzykniki w menad瞠rze urz康ze/nie dzia豉 plus karta graficzna. Reszta jak dzia豉 to nie ma sensu.
  • Poziom 7  
    Nigdzie nie mam wykrzyknik闚. Wi璚 nie wiem co jest nie tak.
  • Poziom 7  
    Zaczynam si gubi. Nie mam poj璚ia jakiego sterownika szuka, wi璚 nie wiem czy on jest na stronie p造ty. :)
  • Poziom 7  
    Zrobione, nie ma 瘸dnych wykrzyknik闚, ale d德i瘯u nadal nie ma.

• Poziom 37  
    elemelek19 napisa:
    Nigdzie nie mam wykrzynikow. wiec nie wiem co jest nie tak.

To jest okej. Nic nie musisz w tym momencie dorzuca, bo Windows mia swoje sterowniki i zrobi to za Ciebie. Mo磧iwe 瞠 dosinstalowa造 si z Windows update, poniewa tam te s sterowniki. Tak mia貫m z moj star drukark laserow. Nigdzie na internecie nie by這 sterownik闚 do nowszego Windowsa jak XP a tu okaza這 si przy instalacji aktualizacji, 瞠 sterownik jest na Windows update jako aktualizacja opcjonalna.
  • Poziom 7  
    Nie by這 nic przeze mnie pobierane ze strony p造ty.
  • Poziom 7  
    Czyli to odinstalowa, tak? A zainstalowa? AUDIO ze strony producenta?

D德i瘯 w komputerze znika - brak d德i瘯u w komputerze D德i瘯 w komputerze znika - brak d德i瘯u w komputerze
  • Poziom 37  
    Tak. Mo瞠sz ew. 軼i庵n望 bezpo鈔ednio ze strony VIA. Nie zawsze te dodane przez producenta p造ty s najnowsze. Ewentualnie mo瞠sz skorzysta z programu driver booster. On znajdzie Ci prawid這we sterowniki w najnowszej wersji. Kr捫 o nim mieszane opinie, aczkolwiek mnie z d德i瘯iem pom鏬 jak po jednej z aktualizacji d德i瘯 mi pad.
  • Poziom 7  
    Jak zosta造 odinstalowane te z menad瞠ra urz康ze to przy instalacji ze strony producenta si upomnia這 o to hd, wi璚 musia這 wr鏂i. Niby wszystko zainstalowane, ale d德i瘯u nadal brak. Jest tylko takie co.

• Poziom 7  
    Nie umiem znale潭 nic w Google do pobrania z identyfikacji sprz皻u. A wersja sterownika 6.0.11.1100
  • Poziom 7  
    Wyskakuje komunikat 瞠 瘸den nie jest dost瘼ny.

Dodano po 5 [minuty]:

Kt鏎a wersja?