Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka whirlpool AWO/C 61200 - ¦mierdzi z bębna spalona gum±

28 Sty 2019 22:59 459 3
  • Poziom 1  
    Witam.
    Otóż mam taki problem dzisiaj wstawiłem pranie program szybki i po wypraniu poczułem smród z ¶rodka bębna jakby stopiona gum±. Wyj±łem pranie i na gumie ł±cz±cej się z bebnem normalnie widać jak by guma była przytopiona przejechałem palcem i normalnie miałem gumę na palcach. Ale nie widzę nigdzie aby guma była wytopiona jak by gdzie¶ z innego miejsca to wytopilo bo wszystko jest w porz±dku, a jednak palcem normalnie ¶ciera jak±¶ gumę jak by kto¶ wysmarowal czym¶ to proszę o pomoc co to może być?
    Pralka whirlpool AWO/C 61200 - ¦mierdzi z bębna spalona gum± Pralka whirlpool AWO/C 61200 - ¦mierdzi z bębna spalona gum± Pralka whirlpool AWO/C 61200 - ¦mierdzi z bębna spalona gum±
  • Poziom 39  
    Należy sprawdzić czy bęben nie ma luzów względem zbiornika ponieważ albo rozsypało się wewnętrzne łożysko albo pękł krzyżak bębna.
  • Poziom 27  
    Witam
    Tak jak kolega Kenworth 18 napisał nieraz też dobrze ¶ci±gn±ć pasek pozwala stwierdzić luzy bębna .
  • Specjalista AGD
    Obstawiam uszkodzenie krzyżaka i/lub łożysk. Naprawa będzie raczej niemożliwa albo bardzo trudne bo bęben jest zgrzewany na ł±czeniu :arrow: Link