Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Audi a6 c6 2.7 - Silnik kręci ale nie odpala po wymianie sterownika świec

30 Sty 2019 10:49 1113 2
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich mam problem z moim A 6 c6 silnik 2.7 tdi z 2008 roku. Zaczęło się od tego że paliło świece żarowe nowy komplet wytrzymał dwa, trzy dni szukając przyczyny znalazłem Przekaźnik świec zarowych w skrzynce na podszybiu od strony pasażera Przekaźnik 639 był zalany do połowy mieszaniną wody i płynu do spryskiwaczy prawdopodobnie komuś lub w fabryce w jednym miejscu podwineła się uszczelka ale było to raczej dawno bo przez małą szczelinę dostało się tak dużo płynu. Wyciągnąłem płyn szczykawką wysuszylem wszystko suszarką wymieniłem Przekaźnik wkrecilem nowe świece i nie odpali. Proszę o pomoc po podpieciu kompa piszę brak komunikacji ze sterownikiem silnika.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 19  
    Reszta kabli/ wtyczek do sprawdzenia i do wymiany piny na grodzi, jeżeli przekaźnik zalało to i pogniły styki. Standard
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich i przepraszam nie że napisałem wszystkiego. Żeby dostać się do przekaźnika świec zarowych trzeba nie, trzeba ja wyciągnąłem sterownik silnika i zrobiłem zwarcie do kabli i bezpieczników umieszczonych bezmyślenie przez inżynierów audi ( przewaga dzięki technice) obok sterownika i się zaczęło. Sterownik spalony 1200 zł naprawa po drodze upalilo sterownik pompy paliwa a najgorsze że audiczka moja piękna od fachowca do fachowca (oczywiście żartuje u mnie w jedrzejowie nie ma dobrego warsztatu no ale wreszcie się udało no i przy okazji pompa paliwa wymieniona że niby spalona. Wszystkich przestrzegam przy każdej poważniejsze robocie przy silniku proszę odłączyć kleme, potem wykasowanie błędów 50 zeta to pikuś przy tym co mnie spotkało. Pozdrawiam i dbajmy o nasze fury.