Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY KD-55X8505C - Logo sony i BOOT LOOP

31 Sty 2019 21:46 504 7
  • Poziom 16  
    Po załączeniu TV pojawia się logo SONY gaśnie znowu się pojawia po chwili i tak w koło. Ostawiam wine softu lub pamięć, zasilacz sprawny napięcia w normie.
    Upgrade z pendrajwa nie idzie, reset z lokalnej klawiatury nie działa.
    Ktoś miał podobny przypadek? Czy już zacząć poszukiwania main ?
  • Poziom 16  
    Soft pobrałem z tej strony mam pendrajwa 8Gb. Wyciągam wtyczkę TV z gniazdka wkładam pena i włączam kabel do sieci. Nie działa dalej próbowałem na 3 różnych pendrajwach.
  • Poziom 23  
    Procedura upgrade:
    1. Pobierz oprogramowanie układowe, skopiuj wyodrębniony plik do katalogu głównego
    pustego napędu USB. Jeśli archiwum znajduje się w folderze, pozostaw go w folderze

2. Włącz urządzenie.

3. Włóż dysk USB do portu USB 1

4. Wyciągnij przewód zasilający i odczekaj 10 sekund (biorąc pod uwagę ładowanie zasilacza sieciowego).

5. Naciśnij przycisk zasilania telewizora i przytrzymaj go, wkładając wtyczkę AC.

6. Kontynuuj przytrzymanie Power potwierdzające status diody LED. Pomarańczowy

7 nie miga, po 1 ~ 2 minutach dioda przestanie migać i telewizor się włączy . Jeśli na ekranie pojawi się "SONY", a dioda LED zaświeci się na zielono, aktualizacja oprogramowania zakończy się pomyślnie.

8. Wyjmij napęd USB z urządzenia.

9. Potwierdź wersję SoftWare
  • Poziom 16  
    Witam i dziękuje za szczegółowy opis.
    U mnie ta procedura nie działa, przytrzymuje przycisk Power i wkładam wtyczkę do gniazda AC ciągle trzymając, kolor led nie zmienia sie na pomarańczowy. W koło to samo pojawia się logo na kilka sekund i gaśnie i od nowa restart.
    Próba przywrócenia ustawień fabrycznych z wciśniętym V- i Power nie działa jest potwierdzenie zieloną diodą i nic po za tym.
    Jeśli ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać proszę o pomoc.
  • Poziom 23  
    To widzę jedyne rozwiązanie programator i prze fleszować ręcznie.
  • Poziom 16  
    Wsadu nie mam , programator by się znalazł. Moze ktoś sprzedaje zaprogramowane flesze?
  • Poziom 8  
    Cześć,
    miałem ten sam problem. Udało się kupić płytę główną i wymienić. Natomiast mam pytanie czy rozwiązałeś problem? Jestem ciekaw bo mam sprawną płytę główną tylko Logo Sony i boot loop :)
    Pozdrawiam
    gizmo23