Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Switche POE
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera EZVIZ i działanie w chmurze CloudPlay.

01 Lut 2019 18:32 315 1
  • Poziom 4  
    Czy udało się komuś z Polski włączyć nagrywanie z kamery do chmury EZVIZa CloudPlay?
    U mnie w tej ich aplikacji na Android nie ma opcji CloudPlay. Napisałem do nich to odpisali:
    Cytat:
    Dear

I didn’t know that you are from Poland

Actually, our cloud only support DE/FR/ES/IT.

If you want to use cloud, maybe you should re-register a new account and select the location as these 4 countries..

thanks

Wychodzi na to, że Polska nie jest wspierana, więc zarejstrowałem się na nowe konto wybierająć Germany i to samo.
    Nie ma opcji wyboru CloudPlay. Co prawda jest to płatne, ale przez 30 dni jest za free, do testów.

Bez nagrywania w chmurze jest to słaby monitoring. Lokalne nagrywanie na sd kartę działa bardzo dobrze, ale
    kamerę razem z kartą można buchnąć. A te ich powiadomienia Push o wykryciu ruchu przychodzą jak telefon jest online.
    I nawet wtedy jest obrazek. By zobaczyć co się nagrało trzeba się połączyć z kartą w kamerze i stamta pobrać.
    A tę intruz może już znieszczyć czy wyłączyć zasilanie.

Obecnie mam ich kamerkę Mini Plus i działa świetnie, podgląd na żywo i nagrania z poprzednich dni też bez zarzutu.
    Jednak bez nagrywania w chmurze czy na jakimś FTPie mocno dyskwalifikuje ten system.

Powinno być jak na tym obrazku. Opcja CloudPlay.
    Kamera EZVIZ i działanie w chmurze CloudPlay.
  • Switche POE

• Poziom 43  
    arekpcb napisał:
    zarejstrowałem się na nowe konto wybierająć Germany i to samo.
    Nie ma opcji wyboru CloudPlay.

Jakbyś łączył się przez jakiegoś VPN to może i by działało.
    arekpcb napisał:
    Bez nagrywania w chmurze jest to słaby monitoring. Lokalne nagrywanie na sd kartę działa bardzo dobrze, ale
    kamerę razem z kartą można buchnąć.

Rejestratorów nie ma na rynku?
    arekpcb napisał:
    A tę intruz może już znieszczyć czy wyłączyć zasilanie.

Rejestrator.
    arekpcb napisał:
    Jednak bez nagrywania w chmurze czy na jakimś FTPie mocno dyskwalifikuje ten system.

Niektóre mają możliwość zapisu na dysku sieciowym - tylko nie podałeś nawet modelu posiadanej.