Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] wirnik silnika electrolux gdzie kupić

lgajos 01 Lut 2019 20:23 234 4
    lgajos
    Poziom 9  
    Electrolux Typ SL241H Model ZTF7650EL 1300 w.Proszę kolegów o podpowiedź gdzie mogę kupić wirnik orginał lub zamiennik.Szukałem w internecie,oferują całe silniki.Różnica w cenie znaczna,wirniki wahają się w okolicach około 60 zł silniki około 170 zł.Jeżeli mi nie pomożecie to całego silnika nie kupię,części w worek i na śmietnik.Kupię drugi taki gdzie można kupić podstawowe części zamienne.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    mrice
    Specjalista AGD
    lgajos napisał:
    Szukałem w internecie,oferują całe silniki.

Ciekawe... może dla tego, że wirniki nie występują jako część zamienna ?
    Wg producenta masz kupić cały motor i basta.
    Wirnik silnika elektrycznego ma to do siebie, że są firmy które je naprawiają.
    lgajos
    Poziom 9  
    Dzięki za podpowiedz,znalazłem firmę Selmex która przewija wirniki ale nie udziela gwarancji,ciekawe dlaczego. W poniedziałek będę dalej drążył temat.Jakieś 3-lata temu kupiłem na allegro piłę tarczową Eurotec 2000 w,po rozpakowaniu włączyłem bez obciążenia chodzi to ją z powrotem do pudła.Po pół roku biorę ją do roboty,pochodziła jakieś 20 min. traci moc,iskrzy.Dzwonię do sklepu internetowego,ślę maile cisza,amba wcięła sklep.Daję sprzęt do warsztatu elektromechanicznego diagnoza spalił się wirnik.Mogą wysłać do przewinięcia,koszt naprawy 1300 zł.Jest moja zgoda.Dzwoni facet po odbiór,sprawdzamy bez obciążenia ,wszystko gra.Tnę dwie deski calówki w poprzek okej,na trzeciej dymek i smrodek,rozbieram komutator wypalony.Wyrzucam chińszczyznę na złom.Mikołaj pod choinkę przynosi mi tarczówkę Robi obciąłem oszasty (w dłuż słoja)w deskach tarcicy 4 cm gr. 3.5 m sześciennego bez najmniejszych problemów.Morał z tego g..... kupisz g..... masz.Może koledzy przewijali wirniki i mogą kogoś polecić. Z góry dziękuję.
    mrice
    Specjalista AGD
    Czasami trafia się wirnik, ale sadze, ze do Poznania nie będziesz z nim jeździć.

lgajos napisał:
    Morał z tego g..... kupisz g..... masz.

Jeśli silnik nie był za słaby to poszedł z dymem. Prawidłowo wykonany i dobrany motor popracuje odpowiednio długo.
    lgajos
    Poziom 9  
    Jeździł nie będę, teraz jest tyle firm kurierskich że nie ma problemu