Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Firefox przestał zapamiętywać hasło na jednej z witryn

sebamjuzik 01 Feb 2019 22:15 1161 8
    sebamjuzik
    Level 10  
    Witam, dziś zmieniałem hasła na używanych stronach i na jednej z nich Firefox nie zapytał czy go uaktualnić, więc wykasowałem dane strony z okna zapamiętanych haseł w preferencjach i teraz już na tej witrynie nie pyta czy hasło zapamiętać... Dlaczego tak się stało i jak przywrócić zapamiętanie hasła na tej witrynie?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    sebamjuzik
    Level 10  
    nomudrek wrote:
    Wchodzimy w Ustawienia/Formularze i hasła/Wyjątki tam trafił adres strony dla, której nie jest zapamiętane hasło.

Gdyby tam trafił nie pisałbym na forum, właśnie go tam nie ma i w tym kłopot.
    Kurkuror
    Level 2  
    Mam a raczej miałem podobny problem i reset zadziałał.
    sebamjuzik
    Level 10  
    Witam, reset nie zadziałał, nadal na tej stronie nie pojawia się okno z pytaniem o zapamiętanie hasła...
    Odinstalowuję całkowicie firefoxa i dam znać czy to pomogło.

No więc odinstalowałem i zainstalowałem na nowo Firefoxa i nic to nie dało! Nadal nie pyta o zapamiętanie hasła na tej stronie!
    O co k... chodzi???
    _DOMIN_
    Level 9  
    Opcje->Prywatność i bezpieczeństwo->Dane logowania i hasła - tam musi być zaznaczone pole Pytanie o zachowywanie danych logowania do witryn.
    po kliknięciu na Zachowane dane logowania pojawią się zapisane witryny, które możesz usunąć - wtedy przy logowaniu FF zapyta czy zapisać hasło.

Historia - musi być wybrana opcja Program FF będzie zachowywał historię.

Ciasteczka i dane stron - odznacz opcję: Usuwanie ciasteczek i danych stron podczas zamykania programu.
    sebamjuzik
    Level 10  
    _DOMIN_ wrote:
    Opcje->Prywatność i bezpieczeństwo->Dane logowania i hasła - tam musi być zaznaczone pole Pytanie o zachowywanie danych logowania do witryn.
    po kliknięciu na Zachowane dane logowania pojawią się zapisane witryny, które możesz usunąć - wtedy przy logowaniu FF zapyta czy zapisać hasło.

Historia - musi być wybrana opcja Program FF będzie zachowywał historię.

Ciasteczka i dane stron - odznacz opcję: Usuwanie ciasteczek i danych stron podczas zamykania programu.

Wszystko jest dokładnie tak jak napisałeś - problem pomimo tego nadal występuje! Nie mam już siły, FF po prostu zaczyna chyba niedomagać...
    Po prostu po usunięciu zapisanych danych do logowania tej strony FF przestał pytać o zachowanie hasła przy logowaniu i koniec, niczym nie da sie tego zmienić.
    _DOMIN_
    Level 9  
    Spróbuj odinstalować FF programem Revo uninstaller.
    Uruchom Revo jako administrator. Z listy programów wybierz FF. Kliknij odinstaluj. Następnie tryb skanowania ustaw na zaawansowany, kliknij skanuj. Program znajdzie wszystkie wpisy rejestru, zaznacz wszystkie i usuń. Zrestartuj komputer.
    Następnie programem Glary utilities przeprowadź pełną konserwację z automatyczną naprawą.
    Zrestartuj komputer i zainstaluj na nowo FF.