Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LJ 2430 - Wydruk rozmazany

02 Lut 2019 13:00 192 3
  • Poziom 20  
    Tak jak w tytule, w róznych miejscach na kartce znajdują się "śmieci". Zauważyłem że kartka po wyjściu z drukarki jest ledwie ciepła. Czarne zadrukowane miejsca da się rozmazać palcem. Folia w fuserze była wymieniana ok 3 miesiące temu. Ostatnio fuser rozbierałem jeszcze raz , wyciściłem grzałkę nasmarowałem od nowa. Po zmierzeniu omomierzem grzałka nie ma przerwy. Drukarka nie zgłasza żadnych błędów. Jedynie to że toner nie jest oryginalny. Brakuje mi pomysłow. Czy ktoś może miał taką usterkę?
  • Poziom 22  
    Jest szansa na fotografię kartki? Zatrzymywales kartke w roznych miejscach urzadzenia? Udaloby się dowiedzieć czy masz to przed utrwalaniem.
  • Poziom 20  
    HP LJ 2430 - Wydruk rozmazany HP LJ 2430 - Wydruk rozmazany

Wkleiłem dwa skany.
    Przejrzałem jeszcze raz podobne posty na elektrodzie. Wcześniej nie znalazłem bo niepotrzebnie wpisywałem dokładny model drukarki. Wywnioskowałem że to będzie zbyt duża ilość smaru na grzałce pod folią fusera. Rozebrałem jeszcze raz, usunąłem większość smaru, zostawiłem bardzo niewiele. Na razie jest dobrze, zobaczymy co będzie po wydrukowaniu większej ilości stron.
    Dziękuję za zainteresowanie. Jeżeli coś będzie żle odezwę się.