Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S7 Edge - rozmowy na bluetooth trzeszczą

gemini159 02 Lut 2019 22:59 93 1
  • #1 02 Lut 2019 22:59
    gemini159
    Poziom 5  

Witam
    Nie mogę znaleźć odpowiedniego działu dotyczącego mojego problemu. Bardzo proszę o przeniesienie posta jeżeli w tym dziale nie może być.
    Zamontowałem w swoim samochodzie nową jednostkę grającą na bazie androida. Po połączeniu telefonu (Samsung S7 Edge) przez bluetooth , w trakcie rozmowy dźwięki są słabo słyszalne, strasznie trzeszczy, ani ja nie rozumiem co ktoś do mnie mówi, ani osoba po drugiej stronie mnie nie słyszy i nie rozumie. Podejrzewałem, że radio jest uszkodzone więc oddałem na reklamację. Radio zostało wymienione na nowszy model,a problem pozostał. Dodam, że na oryginalnym radio było wszystko ok. Mam sparowany telefon z innymi urządzeniami i problemu nie ma.
    Postanowiłem sparować inny telefon z radiem, tym razem Samsung S7 i wszystko działa tak jak powinno. Słyszę rozmówcę w głośnikach jakby siedziała obok mnie, tak samo z drugiej strony, wszystko czysto i bez trzasków. Czy ktoś może podpowiedzieć co może być przyczyną, że mój telefon nie chce współpracować z jednostką w samochodzie? Jak rozwiązać ten problem?

0 1
  • #2 04 Lut 2019 22:14
    gemini159
    Poziom 5  

Taki mały update.
    Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz i jedyną odpowiedź znalazłem na jakiejś amerykańskiej stronie. Mianowicie trzeba wejść w: Ustawienia->aplikacje->w prawym górnym rogu pokaż aplikacje systemowe. Znajdujemy bluetooth, bluetooth midi service, bluetooth test, otwieramy każde z osobna i klikamy pamięć domyślna, wyczyść dane, wyczyść pamięć.
    Zauważyłem , że pomaga to na jakiś czas, na jakąś chwilę. Może ktoś podpowie jak zrobić update tych plików systemowych lub jakaś inna solucja?

0