Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukiwana instrukcja do spawarki Kemppi Kempomig 4200 Pulse.

03 Lut 2019 16:02 555 5
  • Poziom 24  
    Witam,

poszukuję instrukcji do spawarki jak w temacie. Na stronie producenta nie udało mi się znaleźć. Czy ktoś może ma i mógłby się podzielić ?
  • Poziom 24  
    To nie ta instrukcja, ja potrzebuje do Kempomig a nie Kempomat. Moja spawarka ma puls i wyswietlacz, mozliwosc wyboru programow i ich edycji.
  • Poziom 9  
    jarecki1989 napisał:
    To nie ta instrukcja, ja potrzebuje do Kempomig a nie Kempomat. Moja spawarka ma puls i wyswietlacz, mozliwosc wyboru programow i ich edycji.

Chwila, wracam z kieraty. Za godzine.

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

Więcej danych. Z tabliczek najlepiej.
    Źródło swoją drogą, ale podajnik. To może być składak. To jest wogóle nowy sprzęt, czy od handlarzy poprodukcyjny?
    Mogę słać dtrki do rana, a nie trafie.
    Takze więcej danych: pełna nazwa, wszystkie symbole i oznaczenia, dobrze jeśli numer seryjny i najlepiej foty.

Jak to starsza maszyna, to wersji może być tyle coooo 🤔 ... kitajców na ziemi.
    Inaczej odpuszczam temat, bo 30 dtr ek nie chce mi się wbijac.
  • Poziom 24  
    Podajnik jest zintegrowany ze zrodlem. Chodzi mi glownie o opis funkcji i programow.
    Poszukiwana instrukcja do spawarki Kemppi Kempomig 4200 Pulse. Poszukiwana instrukcja do spawarki Kemppi Kempomig 4200 Pulse.
  • Poziom 9  
    🤔😊 Spodziewałem się tej babuni było nie było. Od 2003 bodaj albo nawet wcześniej, inaczej oznaczają i wogóle nowsze konstrukcje wprowadzili.
    Mam kempoweldów od groma, ale z podajnikiem osobno.
    Daj mi troche więcej czasu 😁. Uderze po branżowych ziomkach, któryś coś pewnie kitra...

Dodano po 2 [godziny] 4 [minuty]:

Na tą chwile nic ne znalazłem. Wszystko co mam i mogę mieć to już następna generacja.
    Pro evolution wydaje się być następcą, albo kempact 3000 pulse.
    Jak się coś urodzi to wrzucę.