Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
BotlandBotland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Budowa drona do kamerki sportowej.

03 Lut 2019 18:19 195 4
  • Poziom 3  
    Witam, od dawna zastanawiam się nad budową drona, który byłby w stanie unieść kamerkę spotową. Jednak po przeliczeniu wydatków nawet na najtańszego stwierdziłem, że lepiej jest kupić gotowego. Jednak zacząłem się zastanawiać czy gdyby zbudować takiego drona w parciu arduino to czy nie wyszłoby to taniej, no i tak jest ale cena i tak jest dość duża. W związku z tym mam pytanie czy ktoś miałby jakąś propozycję jak można zbudować mocno budżetowego drona (do 400zł)? Czy lepiej jest kupić gotowca? Dopowiem tylko, że zastanawiałem się już nad kupnem drona forever vortex. Czy to dobry wybór, czy może lepiej coś innego?

PS. Fajnie by było gdyby można było sobie zrobić aparaturę sterującą, albo kupić coś po taniości.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • BotlandBotland
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    XDamian1 napisał:
    Jednak po przeliczeniu wydatków nawet na najtańszego stwierdziłem, że lepiej jest kupić gotowego.

To dobry wniosek wysnułeś . :D
    Dodam jeszcze że jak nie chcesz mieć ciągle kłopotów , to nie wybieraj najtańszego modelu. :|
  • BotlandBotland