Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin praktyczny E13 sesja zimowa 2019

04 Lut 2019 14:02 2970 5
  • Poziom 2  
    Kochani,

Zakladam ten temat bo nic podobnego nie widze na forum. Dzielcie sie tutaj arkuszami i co tam macie.
  • Poziom 2  
    Z tego co wiem o 12 byla konfiguracja 2 switchy, vlany, AD i drukarka. O 16 router (wylaczenie wi-fi, dhcp), mirroring i wireshark.
    Jutro maja byc te same egzaminy o tych samych godzinach
  • Poziom 8  
    Zarabianie kabla pomiędzyWedług standarduDostarczony sprzęt sieciowyDodatkowa konfiguracjaKonfiguracja serwera i klienta
    1patchpanelemTIA/EIA-568-B2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki
    2patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykRouter z wyłączonym Wi-Fi, Przełącznikmirroring/porty lustrzaneSerwer DHCP, Wireshark
    3patchpanelem, gniazdkiem/kostkąTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, Przełącznikmirroring/porty lustrzaneSerwer DHCP, Tworzenie kont lokalnych, Wireshark
    4patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, PrzełącznikVLANSerwer DNS, Serwer DHCP, Udostępnianie zasobów, Kopia zapasowa serwera, Translacja NAT
    5patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-BRouter z wyłączonym Wi-Fi, 2 przełącznikiWyłączenie DHCPSerwer DNS, Serwer DHCP
    6RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-A2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, ISS->WWW, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki
    7patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, 2 przełącznikiWyłączenie DHCPSerwer DNS, Serwer DHCP, Translacja NAT
    8patchpanelem, gniazdkiem/kostkąRouter z wyłączonym Wi-Fi, PrzełącznikVLANSerwer DNS, Udostępnianie zasobów, Kopia zapasowa konta użytkownika, Translacja NAT
    9RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-A2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, ISS->WWW, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki

W telegraficznym skrócie, resztę macie w redagowanym dokumencie patrz wyżej.
    Tak dla potomności.

PS. Nie wiem kim jest Włodek Pawlak, ale komentarz skłonił mnie by zachęcić ludzi z feralnym arkuszem do odwołania. Szkoda, że nie mogę znaleźć kontaktu do kolegi ze szkoły.

Na marginesie ludzie wywędrowali na Facebooka, a główny obieg informacji jest w konferencjach grupowych