Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Egzamin praktyczny E13 sesja zimowa 2019

zymeg 04 Feb 2019 14:02 3078 5
    zymeg
    Level 2  
    Kochani,

Zakladam ten temat bo nic podobnego nie widze na forum. Dzielcie sie tutaj arkuszami i co tam macie.
    zymeg
    Level 2  
    Z tego co wiem o 12 byla konfiguracja 2 switchy, vlany, AD i drukarka. O 16 router (wylaczenie wi-fi, dhcp), mirroring i wireshark.
    Jutro maja byc te same egzaminy o tych samych godzinach
    Dyziom11
    Level 9  
    Zarabianie kabla pomiędzyWedług standarduDostarczony sprzęt sieciowyDodatkowa konfiguracjaKonfiguracja serwera i klienta
    1patchpanelemTIA/EIA-568-B2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki
    2patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykRouter z wyłączonym Wi-Fi, Przełącznikmirroring/porty lustrzaneSerwer DHCP, Wireshark
    3patchpanelem, gniazdkiem/kostkąTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, Przełącznikmirroring/porty lustrzaneSerwer DHCP, Tworzenie kont lokalnych, Wireshark
    4patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, PrzełącznikVLANSerwer DNS, Serwer DHCP, Udostępnianie zasobów, Kopia zapasowa serwera, Translacja NAT
    5patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-BRouter z wyłączonym Wi-Fi, 2 przełącznikiWyłączenie DHCPSerwer DNS, Serwer DHCP
    6RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-A2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, ISS->WWW, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki
    7patchpanelem, RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-ARouter z wyłączonym Wi-Fi, 2 przełącznikiWyłączenie DHCPSerwer DNS, Serwer DHCP, Translacja NAT
    8patchpanelem, gniazdkiem/kostkąRouter z wyłączonym Wi-Fi, PrzełącznikVLANSerwer DNS, Udostępnianie zasobów, Kopia zapasowa konta użytkownika, Translacja NAT
    9RJ45/8P8C/zwykły wtykTIA/EIA-568-A2 przełączniki, DrukarkaVLAN trunk (z magistralą)Usługi domenowe Active Directory, ISS->WWW, Udostępnianie zasobów, Tworzenie zabezpieczeń, Instacja i konfiguracja drukarki

W telegraficznym skrócie, resztę macie w redagowanym dokumencie patrz wyżej.
    Tak dla potomności.

PS. Nie wiem kim jest Włodek Pawlak, ale komentarz skłonił mnie by zachęcić ludzi z feralnym arkuszem do odwołania. Szkoda, że nie mogę znaleźć kontaktu do kolegi ze szkoły.

Na marginesie ludzie wywędrowali na Facebooka, a główny obieg informacji jest w konferencjach grupowych