Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Laminator LCD + pompa - NOWE

budgieda2 04 Feb 2019 14:25 501 0
 • #1
  budgieda2
  Level 6  
  Urządzenie M-Triangel MT-07 przeznaczone do naprawy ekranów LCD TFT, IPS, OLED, AMOLED, Super z wykorzystaniem plastrów OCA.

  Laminator próżniowo-ciśnieniowy przeznaczony jest do wstępnego termicznego (40-50C) łączenia wyświetlacza LCD i szyby telefonu/tabletu z wykorzystaniem plastrów OCA. Cały proces polega na dociśnięciu obu łączonych elementów podgrzewaną prasą ciśnieniową na nacisku 0-10kg/cm2 w warunkach próżniowych (-94-98kPa).

  Autoklaw przeznaczony jest do termicznego ciśnieniowego sklejania ekranu LCD i szybki telefonu z wykorzystaniem plastrów kleju OCA w formie stałej oraz usuwania pęcherzy powietrza. Jest to ostatni element procesu naprawy ekranów LCD po laminatorze próżniowo-ciśnieniowym. Użycie laminatora ciśnieniowo-próżniowego eliminuje możliwość pojawienia się pęcherzy powietrza które mogą pojawić się po pewnym czasie od zakończenia procesu w przypadku kiedy zostanie użyty tylko autoklaw OCA. Procedura łączenia szybki (digitizera) z wyświetlaczem odbywa się poprzez podgrzanie pod wysokim ciśnieniem powyższych elementów, powodując ostateczne usunięcie pęcherzyków powietrza, roztopienie oraz utwardzenie kleju OCA.

  Plastry OCA ( 10 szt ) są w zestawie.

  W zestawie jest pompa próżniowa Value V-i120SV o wartości 400 zł w cenie zakupu. Dołączone są również przewody do połączenia pompy i sprężarki-kompresora z urządzeniem.  Do prawidłowego działania potrzebujemy tylko zewnętrznego kompresora o ciśnieniu roboczym (4-6 barów).

  wymiary zewnętrzne: 37(szer.) x 30(gł.) x 22(wys.)cm
  waga netto: 16 kg
  moc: 500 W
  wielkość obszaru przeznaczonego na ekrany LCD: 22x12 cm (LCD do 9,8" dla formatu 18:9)
  głębokość komory: 14 mm

  kontakt : budgieda (@) gmail.com

  Cena 2399 zł do negocjacji  [Sprzedam] Laminator LCD + pompa - NOWE[Sprzedam] Laminator LCD + pompa - NOWE
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się