Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Linde - Test silnika jazdy Linde

MarianzPolski 05 Feb 2019 10:15 414 0
 • #1
  MarianzPolski
  Level 4  
  Witam
  Mam pewien problem do rozwiązania być może ktoś będzie w stanie pomóc. Mam potrzebę testowania silników jazdy z wózków widłowych Linde, posiadam stanowisko, które obecnie przechodzi fazę przebudowy i tu rodzi się pytanie o to w jaki sposób obciążać silnik podczas próby na stanowisku.
  Firma która przebudowuje stanowisko stwierdziła, że najlepiej będzie zbudować uchwyt w którym mocowany będzie silnik, a obciążeniem jego będzie druga pompa połączona za pomocą jakiegoś sprzęgła.
  W silnikach Linde zabudowane są fabrycznie hamulce sterowane ciśnieniowo i z tego co wiem, próby tych silników polegają na podaniu ciśnienia na ,,wejścia jazdy przód / tył'' oraz obciążeniu silnika przy pomocy zabudowanego hamulca sterując ciśnieniem podawanym na ten układ.
  Może ktoś ma doświadczenie w tego typu pracach i podzieli się widzą na temat tego, czy obciążenia silników przy pomocy hamulców są zgodne z ,,rzemiosłem''? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić budowy dodatkowych elementów i obciążania silnika osobną pompą czy chociażby jakąś formą hamulca tarczowego itp, mnogość problemów przy tym będzie ogromna, bo do każdego silnika należało by stworzyć specyficzne sprzęgło itp.
  Z Góry Dziękuję za informacje.
  Pozdrawiam.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo