Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona

05 Lut 2019 13:43 744 4
  • Poziom 2  
    Dzień dobry,
    Posiadam myjkę ciśnieniową Karcher K5.610 od kilku lat, niestety już jest po gwarancji.
    Problem pojawił się raczej nagle, a polega na tym, że myjka nie daje odpowiedniego ciśnienia wody (jest bardzo niskie), co jest widoczne szczególnie podczas korzystania z dyszy Vario Power, pomimo, że gdy naciskam spust to myjka pracuje, a gdy puszczam - przestaje pracować.
    Dodatkowo co zauważyłem dziwnego, to to, że gdy myjka jest wyłączona to po naciśnięciu spustu woda nie leci z lancy, a przed awarią woda leciała pod niskim ciśnieniem po naciśnięciu spustu mimo że myjka była wyłączona.
    Rozebrałem ją, lecz nie znalazłem niczego podejrzanego, przedmuchałem, trochę wyczyściłem, ale po złożeniu było bez zmian.
    Załączam zdjęcia elementów myjki po rozebraniu.
    Proszę o poradę i pomoc. Dziękuję.
    Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona Myjka Karcher K5.610 - Niskie ciśnienie, nie leci woda gdy wyłączona
  • Poziom 32  
    Na wejściu jest drobny filtr siatkowy tam gdzie przykręca się końcówkę na szybko złączkę.
  • Poziom 2  
    Właśnie wyjąłem całkowicie ten filtr i wypróbowałem bez niego, ale nadal zachowuje się tak samo :/
  • Poziom 1  
    Witam mam podobny problem w myjce 520M przy włączeniu silnik słychać niema ciśnienia ale też przy wyłączonym nielecin nic z pistoletu co może być przyczyną?
  • Poziom 21  
    -zator albo za słabe ciśnienie wstępne (zasilania).
    -zapchany filtr wstępny.
    -brak ciśnienia (jakiegokolwiek) na zasilaniu.