Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak zgrać na dysk zewnętrzny/pendrive nagrania z rejestratora kamer ip

Czesław Adamski 07 Feb 2019 22:39 8502 5
Optex
 • #1
  Czesław Adamski
  Level 3  
  Witam

  Potrzebuje zgrać nagrania z kamer nagrane na rejestrator(czy dysk w rejestratorze) na dysk zewnętrzny lub pendrive ale nie wiem jak to zrobić. Widzę tylko jedno wejście usb ale ono jest na myszkę. Więc jak mógłbym to zgrać?

  Producent rejestratora to HIKVISION
  model: DS-7608NI-K2

  Tu jest jego specyfikacja jeśli to pomoże:
  https://www.dipol.com.pl/rejestrator_ip_4k_nv...-wy_alarmowe_vga_hdmi_h_265-h_264__K22074.htm


  przy okazji: ile zajmuje GB i jak długo może się zgrywać na dysk zewnętrzny lub pendrive - 3 godziny nagrania z 1 kamery?
 • Optex
 • #2
  sosarek

  Level 43  
  Jedno USB z przodu a drugie z tyłu jest.
  Wybierasz opcję Archiwizacja - w oknie wybierasz kamerę, zaznaczasz datę, czas początku i końca - archiwizuj i tyle, przy okazji możesz wybrać format mp4.
 • Optex
 • #3
  mladenick
  Level 16  
  "Wbudowane porty USB pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych"
  Było by fajnie przeczytać instrukcję obsługi, co do 3 godzin nagrania, to trudno powiedzieć, bo to zależy od kilku czynników, w jakiej rozdzielczości jest kamera, na jaką rozdzielczość ustawione jest nagrywanie, na pewno będzie to trwało chwilę.
 • #4
  dawidedziu
  Industrial cameras specialist
  Trzy godzinne nagranie to może być kilka GB, a zgranie tego może zająć kilkadziesiąt minut. Wszystko zależy od tego jakie są ustawienia w harmonogramie nagrywania(jakość, klatki itp). Po rozpoczęciu archiwizacji będzie widoczny pasek postępu. Dysk/pendrive lepiej podpiąć do portu tylniego.
 • #5
  Czesław Adamski
  Level 3  
  Rzeczywiście jest port USB z tyłu. Moje niedopatrzenie. Patrzyłem z góry na tył rejestratora i był on przysłonięty przez kabel od internetu przez to go nie zauważyłem.

  Dziękuje za pomoc w zgraniu plików na komputer z rejestratora ale mam drobny problem techniczny.. Mianowicie gdy próbuję zgrane pliki odtworzyć na komputerze przez program" Filmy i TV" to mam komunikat : "Nie można odtworzyć tego pliku. Przyczyną może być nieobsługiwany typ pliku, nieprawidłowe rozszerzenie lub uszkodzenie pliku. 0xc00d36c4" Podobnie mam z Windows Media Player. Nie wiem czy wynika on z programów do odtwarzania jakie mam (chociaż inne pliki z mp4 mi odtwarza) czy nie odpowiedniego formatu przy zgrywaniu plików na pendrive z rejestratora(dałem właśnie mp4 tak jak tu polecono). Odtwarza mi jedynie z ALLPlayera ale tu znowu nie mogę przewinąć do przodu nagrań. Może problem być bardzo banalny bo ja sie na tych sprawach nie znam za bardzo.
 • #6
  dawidedziu
  Industrial cameras specialist
  Podepnij pendriva lub dysk pod rejestrator, i przejdź cały proces archiwizacji, aż na samym końcu w rejestratorze wyskoczy komunikat "co chcesz nagrać", będą tam 2 lub 3 opcje do wyboru, i jedna z nich to "player/odtwarzacz". Po wybraniu danej funkcji, nagra Ci się program do odtwarzania tych plików. Ewentualnie ściągnij GOM Player lub program ze strony Hika