Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 1.4 96r - Centralny zamek wymiana centralki

10 Feb 2019 00:31 396 6
  • Level 10  
    Od niedawna posiadam autko leciwe ale w dobrym stanie, tylko centralny zamek nie działa, alarm z resztą też. Chodzi mi głównie o zamek nie posiadam pilota do niego mam za to nową centralę i chciał bym ją postawić zamiast jest lub była w tym aucie. Centrala jaką posiadam to Blow S10, chodzi mi o schemat podłączenia do instalacji w samochodzie, jak naradzie znalazłem w nim "silicon model ulti mate" jest to zdaje się centrala alarmowa. W załączniku to co znalazłem na ten temat do tej pory. do tej pory
  • OptexOptex
  • Level 36  
    Nie chcę Cię wprowadzić błąd, ale sprawdź czy masz pompkę zamka centralnego w bagażniku.
    Z tego co pamiętam to zamek centralny jest realizowany poprzez wyżej wymieniony element.
  • OptexOptex
  • Level 10  
    Jeśli tak to jak to ogarnąć? Da się to zrobić?
  • Level 36  
    Jeżeli masz pompkę to ten moduł podłączysz bezpośrednio do niej.
    Zamek działa Tobie po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy?
  • Level 10  
    Nie nie działa, wygląda jak by był dołączony, alarm z resztą też.
  • Level 36  
    Ściągnij przelotkę pomiędzy drzwiami kierowcy a karoserii. Zobacz ile masz przewodów elektrycznych oraz czy posiadasz przewód plastikowy. Dla pewności zrób ten sam krok po stronie pasażera.
  • Level 10  
    Rano to zrobię.Chodzi o przewód "rurkę" do zamka?

Dodano po 8 [godziny] 20 [minuty]:

Rozebrałem wprawdzie tylko przód od pasażera idą cztery przewody, brak rórki, lusterka są manualne więc to tylko od zamka.