Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lg webos tv LF592V - Brak możliwości zainstalowania aplikacji z LG conetent stor

10 Feb 2019 14:19 3567 1
  • Level 1  
    Witam od kilku dni mam problem z zainstalowaniem lub aktualizacją jakiej kolwiek aplikacji z Lg conetente store.Przywróciłem kilka krotnie ustawienia fabryczne próbowałem podłaczenia przewodowego jak i wifi zalogowałem się jako użumytkownik zaakceptowałem wszystkie pozwolenia i nic cały czas przy próbie pobrania np.yt wyskakuje komunikat Aplikacja nie może być zainstalowana soróbuj ponownie.Proszę o pomoc poradę bo już mi ręce opadają.
  • Level 17  
    Witam. Od kilku dni tez mam taki sam problem. Wydaje mi się, że to wina samego serwera LG. W telewizorze wszystko działa, tylko nie można pobrać aplikacji, połączenie z internetem jest nawet aktualizowałem TV. Nic nie pomogło.
    Chyba że... https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3533427.html#17651862

Dodano po 26 [minuty]:

Witam ponownie. Faktycznie połączenie z inną siecią pomogło. Zrobiłem hotspota za pomocą telefonu i wszystko poszło. Możliwe że trzeba skonfigurować router na nowo? Może wystarczy zmienić nazwę sieci? Może router łączy się za pomocą VPN? Pobawię się i dam znać.