Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zbita szybka czy coś więcej? Samsung galaxy s7 EDGE

Magda2423 10 Lut 2019 20:19 102 6
  • #1 10 Lut 2019 20:19
    Magda2423
    Poziom 2  

Dosłownie przed chwila miałam wypadek i kant perfumu uderzył o mój telefon Samsung galaxy s7 EDGE. Oczywiście stłukł się punktowo.W miejscu punktu dziury aż do samego dołu pojawiła się kolorowa kreska.Dotyk działa w 100 procentach (robiłam test sprawności dotyku).Kreska znika tylko wtedy gdy wyłącze całkowicie telefon. Ogółem dotyk działa wszytko jest jak było prócz kreski i zbitego ekranu.Interesuje mnie czy bede musiała wymienić sam ekran czy cały wyświetlacz i z jakimi pieniędzmi w serwisie GSM muszę się liczyć. Z góry dzięki za odpowiedź...

0 6
  • #3 10 Lut 2019 21:57
    Magda2423
    Poziom 2  

nomudrek napisał:
    Wymiana dotyku to koszt około 400 zł zaś wymiana ekranu około 700 zł, zaś wymiana ekranu w autoryzowanym serwisie Samsunga to nawet ponad 1000 zł.
    https://www.samsung.com/pl/premium-service-plaza/cennik-hhp/

Tak takie ceny znam,bo pół internetu przejrzałam ,jednak czy opisany stan telefonu zalicza się do samego ekranu czy już wyświetlaczu?

0
  • #4 10 Lut 2019 22:19
    Ture11
    Poziom 35  

Magda2423 napisał:
    aż do samego dołu pojawiła się kolorowa kreska

Czy ta kreska jest wyświetlana? Czy tylko zachodzi rozproszenie światła na pęknięciu, co często wygląda jak tęcza?

0
  • #5 10 Lut 2019 22:46
    Magda2423
    Poziom 2  

Ture11 napisał:
    Magda2423 napisał:
    aż do samego dołu pojawiła się kolorowa kreska

Czy ta kreska jest wyświetlana? Czy tylko zachodzi rozproszenie światła na pęknięciu, co często wygląda jak tęcza?

tak to jest kreska cały czas będąca (zielono fioletowa).Są i te rozproszone przez światło i ta jedna zaczynająca się od pęknięcia punktowego(wygląda to tak jakby ktos strzelił z pistoletu) kończąca sięaz do samego konca ekranu wyswietlacza

0
  • #6 10 Lut 2019 22:56
    Ture11
    Poziom 35  

Magda2423 napisał:
    jednak czy opisany stan telefonu zalicza się do samego ekranu czy już wyświetlaczu?

Magda2423 napisał:
    tak to jest kreska cały czas będąca (zielono fioletowa)

Czyli wyświetlacz wyświetla coś, czego nie powinien - czyli wyświetlacz też uszkodzony.

0
  • #7 10 Lut 2019 22:57
    Magda2423
    Poziom 2  

Ture11 napisał:
    Magda2423 napisał:
    jednak czy opisany stan telefonu zalicza się do samego ekranu czy już wyświetlaczu?

Magda2423 napisał:
    tak to jest kreska cały czas będąca (zielono fioletowa)

Czyli wyświetlacz wyświetla coś, czego nie powinien - czyli wyświetlacz też uszkodzony.

Rozumiem..

0