Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo fl10 1990 r kopci na biało brak mocy

tomek volvo fl10 10 Lut 2019 20:42 93 3
  • #1 10 Lut 2019 20:42
    tomek volvo fl10
    Poziom 2  

Witam mam problem z moim Volvo chodzi o to że po zapaleniu kopci mocno na biało czuć nie spalona ropę,jak dostanie temperatury to ten dym powoli znika ale tylko d jak dodam gazu pojawia się spowrotem no i naturalnie jak jadę nim to czy ciepły czy zimny masakryczne ilości białego czarnego dymu no i nie ma mocy. Co zostało zrobione a więc zrobiłem wtryski bo lały są ustawione na 350 bar sprawdzona pompa w sensie zakręciłem wtryski i ładnie wszystko rozpyla, ciśnienie trochę słabe bo około 22atmosfery na cylindrach ale auto paliło na mrozach i z odmy nie pokazuje się olej czy dym. Po czym odkręciłem kolektor wydechowy i sprawdzałem gdzie ten biały dym się tworzy no i na każdym na pierwszym najwięcej . A teraz proszę o pomoc ponieważ nie wiem do czego ręce wsadzić moje przypuszczenia są skierowane na głowicę (nieszczelne wypalone zawory lub coś w tym rodzaju )

0 3
  • #2 10 Lut 2019 21:35
    piotr budzowski
    Poziom 22  

luzy zaworowe sprawdź

1
  • #3 10 Lut 2019 21:52
    tomek volvo fl10
    Poziom 2  

Właśnie jutro jeszcze w planie zabawa przy zapłonie i luzy zaworowe

0
  • #4 11 Lut 2019 20:57
    tomek volvo fl10
    Poziom 2  

Witam po przygodach ustawione luzy zaworowe ustawiony zapłon moc wróciła bały dym niestety nie ustał. Do tego jeszcze pokazał się olej na kolektorze wydechowym

0