Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Msi/error/system - Brak możliwości przywrócenia do stanu fabrycznego

sebaniu199 10 Lut 2019 21:06 123 4
  • #1 10 Lut 2019 21:06
    sebaniu199
    Poziom 2  

Witam ostatnio chciałem przywrócić mojego laptopa do stanu fabrycznego ale niestety napotkałem problemy i nie mam pojęcia jak sobie z nimi poradzić jeśli ktoś wie jak to ogarnąć i może mi pomóc to bardzo dziękuje ( dodaje zdjęcia jako informacje) Msi/error/system - Brak możliwości przywrócenia do stanu fabrycznego Msi/error/system - Brak możliwości przywrócenia do stanu fabrycznego Msi/error/system - Brak możliwości przywrócenia do stanu fabrycznego

0 4
  • #2 10 Lut 2019 21:27
    Aseri15
    Poziom 29  

Z tego co widzę, to próbujesz naprawić problemy przy starcie systemu, a nie tak jak piszesz - przywrócić do stanu fabrycznego.

0
  • Pomocny post
    #3 10 Lut 2019 21:30
    Tomequ123

Poziom 26  

Link

Oprócz tego możesz użyć Restore Health i sfc /scannow żeby sprawdzić zgodność plików systemowych - Link

Ale zamiast tego ja bym radził po prostu wziąć pendrive z systemem i zainstalować na czysto.

0
  • #5 10 Lut 2019 22:53
    sebaniu199
    Poziom 2  

Aseri15 napisał:
    Z tego co widzę, to próbujesz naprawić problemy przy starcie systemu, a nie tak jak piszesz - przywrócić do stanu fabrycznego.
    Dałem zdjęcie możliwie wszystkiego tak żeby mniej więcej miał ktoś podstawkę ale jeśli coś jest nie tak to sorki pozdrawiam

Dodano po 3 [minuty]:

krzychupar napisał:
    Jak możesz wejść do systemu to może zamieść screen ze SMARTu dysku z CDI https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/

Tu jest taki problem że system mi nie wchodzi tzn nie ładuje się do pulpitu i wgl dosłownie wyłącza się i resetuje i znów to samo

0