Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik, mikrofala, okap, zmywarka

Seba_god 10 Lut 2019 23:10 102 4
  • #1 10 Lut 2019 23:10
    Seba_god
    Poziom 11  

Cześć wszystkim,

Doradzi ktoś w kwestii doboru piekarnika zmikrofalą do zabudowy. Mikrofala będzie nad piekarnikiem w słupku wysoko, więc drzwiczki otwierane na bok. Do tej pory to znalazłem tylko AMICA AMGB20E2GB. Do tego piekarnik się dobierze. Martwią mnie opisy, że mikrofala wygląda tandetnie i nie pasuje do piekarnika, choć prosta w obsłudze i działa ok.

Widzę, że polecają na forum zmywarkę Siemens SN636X03ME. Z tego co widzę nie ma podświetlania, a jest to fajne (teraz korzystam z takiej). Jest jakiś inny model godny polecenia z takim prostym bajerem?

Mam spory dylemat co do okapu. Ma być 90CM lub 100cm ale takich bardzo mało. Będzie podłączony do wentylacji. Tak na teraz podoba mi się IKEOSKI Kulinariski, mają na allegro jakieś powystawowe sporo taniej.
    https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30383144/

Generalnie kuchnia biała z fezowanymi frontami, więc raczej bardziej klasyczny, ale jak wezmę bardziej nowoczesne piekarnik z mikrofalą to nie będzie się gryzło.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

0 4
  • #2 10 Lut 2019 23:26
    mrice
    Specjalista AGD

Seba_god napisał:
    Widzę, że polecają na forum zmywarkę Siemens SN636X03ME. Z tego co widzę nie ma podświetlania, a jest to fajne (teraz korzystam z takiej). Jest jakiś inny model godny polecenia z takim prostym bajerem?

Moim zdaniem podświetlenie potrzebne jak umarłemu koszula, i tak kosz się wysuwa i ładuje / rozładowuje na zewnatrz urządzenia, ale jeśli jest Ci to potrzebne, to po prostu poszukaj z rodziny Siemens / Bosch modelu który posiada takową opcję, model to nic innego jak wyposażenie urządzenia, konstrukcja bazowa taka sama.

0
  • #3 11 Lut 2019 08:47
    Borutka
    Poziom 25  

Seba_god napisał:

Widzę, że polecają na forum zmywarkę Siemens SN636X03ME. Z tego co widzę nie ma podświetlania

Jest niebieski punkt na podłodze
    Seba_god napisał:

IKEOSKI Kulinariski, mają na allegro jakieś powystawowe sporo taniej.

Na jakiej one wystawie były...? Na 99% to są zwroty poreklamacyjne lub poserwisowe

0
  • #4 11 Lut 2019 08:58
    Ryszard49
    Poziom 34  

Zapoznaj się z ofertą, polecam:
    Link

0
  • #5 11 Lut 2019 12:57
    Seba_god
    Poziom 11  

Do elektroluxa się zraziłem.
    Ostatnio kupiłem i trafiłem na kiepski model. Przewód do hydrostatu ulega ciągłemu zabrudzeniu. Muszę rozbierać zmywarkę i czyścić go co 2-3 miesiące.

Dodano po 2 [minuty]:

Borutka napisał:
    Seba_god napisał:

Widzę, że polecają na forum zmywarkę Siemens SN636X03ME. Z tego co widzę nie ma podświetlania

Jest niebieski punkt na podłodze
    Seba_god napisał:

IKEOSKI Kulinariski, mają na allegro jakieś powystawowe sporo taniej.

Na jakiej one wystawie były...? Na 99% to są zwroty poreklamacyjne lub poserwisowe

No nie wiem, większość z tego co widzę ma nawet folie ponaklejane. Czy po naprawie naklejają je ponownie? Ludzie kupują widzę u nich sporo i nikt nie skarży się, choć firma faktycznie opisie podaje, iż niewielkie rysy mogą się znaleźć. Podejrzewam, że bardziej w ramach zabezpieczenia. No ale ceny są poniżej 50%.

0