Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m

pablolinda 11 Lut 2019 00:29 90 2
  • #1 11 Lut 2019 00:29
    pablolinda
    Poziom 15  

Szukam uszkodzonej matrycy do tego monitora Dell U2412m, może być zbita zależy mi tylko na podświetlaniu i tylnej metalowej obudowie najlepiej w całości żebym mógł sobie sam rozebrać, ponieważ w obecnej podświetlanie robi zwarcie do masy i już mi się skończyły pomysły jak domowymi sposobami to naprawić. Zrobiłem na lakier do paznokci niestety po 12 h pracy problem powrócił i chyba tylko przełożenie matrycy do obudowy gdzie listwa podświetlania nie była ruszana rozwiąże ten problem. Ktoś coś wie gdzie takowej szukać?

0 2
  • Mitronik
  • #2 11 Lut 2019 00:34
    sosarek

Poziom 43  

Model matrycy?

0
  • Mitronik
  • #3 12 Lut 2019 19:43
    pablolinda
    Poziom 15  

Na te chwile udało mi się chyba zażegnać problem ponieważ w poniedziałek musicalem jeszcze 2 razy rozbierać matryce (zawziętość wygrała), w celu odcięcia metalowych trzymaczy które mogły jeszcze powodować zwarcie do masy, po mimo ze nakleiłem na nie taśmę bezbarwna. Ale okazało się że jest jeszcze jedno mieście gdzie listwa Led miała kontakt z obudowa matryc po podklejeniu tego taśma narazie nigdzie nie zwiera.

Swoja droga to co to za pomysł żeby puszczać + na obudowie podświetlenia niczym nie zabezpieczony przed zwarciem do obudowy. Poniżej parę fotek z mojej rzeźby ale działa rodzicom wystarczy, gdyby znalazł się jednak ktoś kto chciałby się pozbyć takiej matrycy z chęcią bym przytulił, to bym wymienił te podkłady pod matryca ponieważ jak go rozbieraliśmy z kolega 2 lata temu, bo kupiłem go z nieświecącym dolnym rogiem to z racji że to była pierwsza nasza próba jedna z warstw ma kilka przebarwień co trochę widać na białym tle, to bym sobie to podmienił bo po 6 rozbieraniach matrycy w sobotę i 2 w poniedziałek doszedłem już do takiej w prawy że prawie zawodowo mógłbym ten model składać. Poniżej kilka fotek poglądowych i model matrycy który też mnie zdziwił że monitor dell a w środku samsung.

Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m Szukam uszkodzonej matrycy monitora Dell U2412m

0