Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zowie FK2 - Myszka w grze zaczyna "lagować"

nsgking99 12 Lut 2019 16:19 93 1
  • #1 12 Lut 2019 16:19
    nsgking99
    Poziom 1  

Witam. Wczoraj po sformatowaniu komputera , zainstalowaniu sterowników wydawało mi się że wszystko jest okej, ale tylko przez chwilę. Po Zainstalowaniu i odpaleniu gry "PUBG" odrazu odczułem że jest coś nie tak. Wytłumacze ten problem tak jak go widzę. Gdy przesuwam kursor myszki podczas gry po ekranie , po chwili zaczyna tak jakby się zacinać , odczucie jest jakbyście grali w gre na 200fps i myszka chodzi płynnie , nagle na 1/2 sekundy macie spadek fps do 20 i myszka chodzi jakby klatka po klatce a potem odcina się i chodzi normalnie. Nie mam żadnych spadków fps. Wyłączyłem synchronizacje pionową zarówno w windows jak i w grze. Próbowałem odinstalować sterownik od myszki i zainstalować na nowo , nie pomogło. Umycie podkładki też. Przed formatem myszka chodziła płynnie , nigdy nie odczułem żadnych przycięć. Przez chwile odnosiłem wrażenie że powiadomienia windows powodują te zacięcia , jednak po wyłączeniu ich było nadal to samo. Wyłączyłem nakładke steam w grze , też nic. Jedyna rzeczą którą zrobiłem po formacie było ustawienie w panelu nvidia ustawień szczegulnie pod tą gre , by zwiększyć wydajność gry , ale nie wydaje mi się że to przez to, gdyż jedyne co zrobiłem to ustawiłem aby komputer działał bardziej w trybie wydajnościowym nie jakościowym.
    Posaidam Windows 10.
    Nazwa myszki: Zowie fk2 (posiadam ją mniej/więcej od 2 lat)
    Proszę o szybką pomoc , z góry dziękuje.

0 1
  • #2 12 Lut 2019 23:55
    Robert B
    Poziom 43  

nsgking99 napisał:
    Proszę o szybką pomoc

A my prosimy szybko o pełną konfigurację sprzętową, wymaganą w tym dziale (włącznie ze SMART dysku), bo bez tego pytanie jest do wróżek.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2996917.html

0