Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Kangoo 1.2 16v falujace obroty kontrolka silnika

13 Lut 2019 14:39 360 7
  • Poziom 2  
    Witam mam problem. Oturz to przed założeniem instalacji LPG było wszystko ok. Po odebraniu samochodu od gazownik wszystko zaczęło się psuć. Samochód pracuje na 3 cylindry. Na kompie pokazuje brak zapalony cylinder drugi ale to się dzieje tylko wtedy jak kontrolka zaczyna mrugać i już samochód nie pracuje na 4 cylindry. Wymieniłem najpierw świece. I nic potem cewke z przewodami WN. Uszczelki pod kolektorem i dziś przepustnice i uszczelka. Pojechałem na komputer i nadal to samo usuną błędy wszystko ok ale po przejechaniu 30 km nadal to samo. Dodam jeszcze że nabiegu jałowym faluja mu obroty silnika między 500 a 1000. Po wymianie przepustnicy kontrolka nie zapalała sie tylko po przekroczeniu 70 km/h kontrolka silnika migala po zmniejszeniu pretkosci kontrolka znikla i znowu jak sie dodaje gaz kontrolka sie zapala i znika jak znmiejsze predkosc .prosze o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Doradzi ktoś?
  • Poziom 12  
    Jedz do gazownika niech szuka co zepsuł
  • Poziom 15  
    Mrugająca kontrolka wskazuje na wypadanie zapłonu. Miga tylko nagrzany czy zimny też? Na benzynie czy na gazie?

Ja bym sprawdził kompresję, może podczas wiercenia kolektora coś wpadło pod zawór i się nie domyka.
  • Poziom 2  
    Nie ma znaczenia czy ciepły czy zimny raz na zimnym nie a raz jak prze jadę parę metrów zaczyna znowu

Dodano po 1 [godziny] 17 [minuty]:

Wcześniej w samochodzie było cng zanim kupiłem ludzie zdemontowali samochód był kupiony od firmy gazowniczej samochód stał unich 4 lata i ma przejechane 55 tys i byłem u mechanika dziś i powiedział że głowica do remontu bo renowki na gazie przejedzaja około 40 tys. Dam znac czy coś pomogło
  • Poziom 17  
    Kangooo napisał:
    bo renowki na gazie przejedzaja około 40 tys.
    Dam to na bash