Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugot 5008 - przełącznik zespolony peugot

14 Lut 2019 11:21 168 21
  • Poziom 4  
    witam nie działa w moim peugocie 5008 klaksonu oraz pali mi się kontrolka od asr i ebs mechanik powiedział że to wina tego przełącznika zespolonego podobno kosztuje krocie . może ktoś wie gdzie go kupić Mój email daw.kur.81(malpa)wp.pl
  • Poziom 4  
    A ta taśma to znajduje się w tym przelaczniku ??? A nie działający asr to raczej wina tego przełącznika bo w nim jest czujnik skrętu kierownicy
  • Poziom 35  
    Rozbierz osłonę, zobacz numery na module COM i szukaj w internecie po numerach.
    Można znaleźć za 100 zł, a można i za 500 zł.
    Są firmy które wymieniają taśmy, naprawiają COM.
  • Poziom 4  
    witam ponownie, A więc wymieniłem mój przełącznik zespolony na nowy koszt 1800 odzyskalem klakson już nie włącza się tylniawycieraczka samoczynnie ale nadal pali mi się nieprawidłowe działanie ASR/EBS po podłączeniu pod kompa pokazuje uszkodzony czujnik kąta skrętu kierownicy który jest w tym przełączniki zespolony co wymieniłem na nowy może ktosi pomoże bo już nie mam pomysłów
  • Poziom 4  
    jaka kalibracja ???? ten przełącznik wymieniłem na serwisie i jak świeciło mi się ASR tak się świeci

Dodano po 3 [minuty]:

ewentualnie gdzie taką robi się kalibracja A nawiasem jest to mój pierwszy i ostatni francus
  • Poziom 25  
    Cześć.

Miałem podobny problem z'' Vectrom''. Czujnik wcale nie musi być uszkodzony, ale wymagana jest regulacja kąta skrętu, mechanik ustawił mi go w 15 min. Całą regulację zrobił laptopem. Przy źle ustawionym czujniku, miałem problem z kierunkami, odbijały dopiero po lekkim przekręceniu kierownicy w przeciwnym kierunku. Oczywiście tylko jeden kierunkowskaz, jedna strona.
  • Poziom 4  
    tylko że ten przełącznik zespolony wymieniłem na serwisie czyżby nie ustawili lub skalibrowali go kompem
  • Poziom 25  
    J tu jest właśnie ten sam problem który ja miałem, z tą tylko różnicą że ja miałem przełącznik zespolony regenerowany. Nie wiem czy sami to robili, czy gdzieś go oddali do roboty. Odebrałem samochód, a na drugi dzień pojechałem z nim z powrotem, podłączył laptopa parę minut i gotowe, oczywiście forsy już nie skasowali, usługa w cenie.
  • Poziom 4  
    coś tam twierdzili że wymiana tego przełącznika na tego asr ebs nie pomogło i trza szukać dalej ale wiesz jakie mają ceny na servisie bym musiał pół auta zostawić

Dodano po 2 [minuty]:

myślę że jakiś kumaty elektronik to naprawi ślę szukam właśnie takiego
  • Poziom 35  
    dawid 5008 napisał:
    jaka kalibracja ???? ten przełącznik wymieniłem na serwisie i jak świeciło mi się ASR tak się świeci

To zwróć do serwisu, że nie wykonali naprawy.
    A kalibrację (ustawienie) robi się komputerem, w dziale ABS.
  • Poziom 4  
    swieciły przed wymianą i nie miałem klaksonu i sama włączyła się tylnia wycieraczka i nie raz piszczały kontrolki od zapięcia pasów na tyle chociaż nikt ze mną nie jechał po wymianie tylko zostały zostały te kontrolki o nie prawidłowym działaniu układu ASR/EBS
  • Poziom 4  
    właśnie taki mam plan i szukam w okolicy domu w Sosnowcu wyslam e-maile z zapytaniem i czekam ale bez elektronika to ani rusz , A no i mi to przeszkadza bo nie lubię jak coś mi się święci na desce . 1 i ostatni francus dziadostwo nie auto
  • Poziom 43  
    A skąd , to wina użytkowników że jeżdżą do pseudo naprawiaczy którzy nie potrafią naprawić poprawnie usterki.
    Ja tam dużo robię 3 marki z kraju palonych kościołów i jak widzę wydumki wsiowych macherów to aż smiechem się spazmuję, a koszty multiplikują.
  • Poziom 4  
    ??????? nie rozumie
  • Poziom 25  
    Czego nie rozumiesz. podesłałem Tobie namiar na dobry warsztat który zajmuje się elektroniką samochodową. Wejdź na ich stronę, poszukaj adresu, ustal sobie termin, i załatwione. Chyba nie szukasz dobrego warsztatu pod oknem.Siemianowice to nie jest koniec świata.
  • Poziom 4  
    Oki dzieki już wszystko jasne