Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Fiat Stilo 1.8 16v - Podłączenie radia/Brak zasilania

Saymond 14 Feb 2019 14:39 2088 3
    Saymond
    Level 5  
    Witam Serdecznie

Ma ktoś schemat bądź opis kabli w klatce ISO w wyżej wymienionym samochodzie ? Nie mogę podłączyć radia Blow AWH 8686. Mam przewód podpisany na kostce radia czerwony ACC i żółty zasilanie + i w czerwonym jest zasilanie a w żółtym nic.... Czy ktoś wie co zrobić ? Proszę o pomoc
  • Helpful post
    marcin.koz2910
    Level 27  
    kostka ISO jest standardem czyli we wszystkich instalacjach jeśli jest użyta to ma takie same wyprowadzenia

kość ISO była milion razy opisywana na elektrodzie
    Saymond
    Level 5  
    W międzyczasie sam do tego dotarłem ale warto zapytać bo po co błądzić po omacku 😉 Problemem jest to że w Stilo nie ma podłączenia dla żółtego przewodu bo to idzie przez ten cieniutki CAN więc trzeba połączyć ze Sobą innym przewodem najlepiej takiej samej grubości czerwony i żółty i Wszystko cacy :) Temat zamykam
    Saymond
    Level 5  
    W międzyczasie sam do tego dotarłem ale warto zapytać bo po co błądzić po omacku 😉 Problemem jest to że w Stilo nie ma podłączenia dla żółtego przewodu bo to idzie przez ten cieniutki CAN więc trzeba połączyć ze Sobą innym przewodem najlepiej takiej samej grubości czerwony i żółty i Wszystko cacy :) Temat zamykam

Dodano po 55 [sekundy]:

Problem został rozwiązany samodzielnie :)