Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Mi 4A - Bateria sie grzeje Nie daje oznak życia

MazaczeKK 14 Feb 2019 19:08 435 1
    MazaczeKK
    Level 2  
    Witam ostatnio koleżanka poprosiła mnie o naprawie pewnego telefonu Xiaomi Mi 4A , poprosiła mnie ponieważ zazwyczaj pomagam jej w rożnych prostych problemach , Ostatni raz kiedy działał ona go użytkowała , prowadziła rozmowę przez kamerkę w messenger , powiedziała ,że telefon miał mało baterii więc podłączyła go do ładowania (nie oryginalna ładowarka bo zgubiła poprzednią) lecz po chwili telefon się wyłączył i do teraz nie działa , kupiła inny telefon o wiele mniejszych parametrach Samsunga s4 mini i korzysta teraz z niego a tamtego dała do szafki lecz po pewnym czasie poprosiła mnie o naprawę tego telefonu . Telefon przed tym jak oddała mi go do naprawy był wysyłany do serwisu lecz ci bez słowa odesłali go .

Po krótkiej analizie telefon jest w dobrym stanie po rozebraniu widać przebite plomby oraz osmolone złącze mikro usb , ten fakt sprawił ,że kupiłem nową część : Nie moge podać linku (XIAOMI REDMI 4a GNIAZDO ŁADOWANIA USB MIKROFON)
    Po zamontowaniu ów części telefon tylko sie grzeje i nadal nie daje oznak życia , taśma łącząca baterie z daną częścią wydaje się uszkodzona ale nie mam pewności , telefon podłączony do ładowarki / komputera rozgrzewa się do kosmicznych temperatur nawet dioda sie nie swieci,
    Proszę o pomoc :3 z Góry Dziękuje
    KRY5PIN
    Level 36  
    Do jakiego serwisu był wysłany?? Jakie masz napięcie na baterii??