Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b6 2.0 FSI - brak iskry

15 Lut 2019 08:58 447 6
  • Poziom 16  
    Mam też podobny problem tylko passat b6
    Trafiło do mnie autko od mechanika które nie odpala . Podobno było coś spawane i robiony rozrząd podobno na blokady.
    Brak iskry i sterowania wtryskami i nawet zaworem ciśnienia kręci rozrusznikiem błędy są tylko od abs , w abs wysypało się kodowanie .
    Uszkodzony został org sterownik przepalona masa sygnałowa .kupili drugi i ktoś im klonował ,ale po mojej diagnozie w drugim to samo .
    Poprawiłem te masy w sterownikach i w obu te same błędy .
    Masy i zasilania spr masy już nie pali w sterownikach nagr filmik z sygnałów na oscyloskopie może nie są dobrej jakości ale może ktoś podpowie czy dobrze ustawiony rozrząd ,moim zdaniem rozrząd albo uszkodzone stery .
    link do filmiku

https://mega.nz/#!LbICRAqT!W6U6kTOQDi6bln_0Yyj2YeGkDJTTraHSDUKm3T6eHgE
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 27  
    Trochę dziwny ten przebieg z wałka rozrządu. Na pewno w nowszych tsi (rozrząd na łańcuch ) szeroki ząb z wału korbowego pokrywa się z krawędzią sygnału z wałka. Może ustawiony na pasku a na łańcuchu jest źle zestawiony ale wtedy powinien zapisać błąd. Diagnostyka jest?.Jak ciśnienie paliwa ? Sterownik pompy paliwa może być uszkodzony bez zapisania usterki.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 16  
    Z przodu jest pasek z tyłu łańcuch tam gdzie wariator diagnoza jest obr podczas kręcenia 200-280 obr /min ciśnienie chyba 199
  • Poziom 27  
    Wiem jak wygląda rozrząd w tym silniku. Jak sterownik widzi obroty to nawet przy źle złożonym rozrządzie iskra powinna być, więc to raczej problem w sterowniku.
  • Poziom 16  
    Kupiony 3 sterownik masy nie pali tu już jest ok przegrałem sam eeprom powinno to wystarczyć do odpalenia ale iskry nadal brak.Mam pytanie czy te auto musi być poskładane wpięty kolektor i wszystkie przewody podciśnienia żeby była iskra i sterowanie wtryskami bo auto przyszło bez założonego kolektora i tak właśnie spr.
  • Poziom 27  
    Zasilanie po zapłonie na pinie 1 cewek jest ? Masa 2,4
  • Poziom 16  
    Podstawy sprawdzone zasilanie ecu też i masy