Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka spawarke MIGOMAT , Bester 1900 / 1905 , czy Adler MIG 197 polecacie

15 Lut 2019 11:21 888 1
  • Poziom 2  
    Witam jaka spawarke , migomat , polecacie ,moze ktoś posiada lub pracował i może sie wypowiedziec na temat Bestera 1900 , lub podobnych , albo Adler MIG 197 , lub adler MIG 207 , lub Migomaty inwerterowe Adlera INMIG 202. W jednym sklepie polecaja te inwertery ale jakoś nie mam do tego przekonania , w innym sklepie mówia ze w tym przedziale cenowym inwerterow dobrych jakosciowo nie ma , wszystko chińska elektronika. Bardziej przemawia do mnie dlatego tradycyjny mig . Ogólnie myślę o kupnie tego Bestera bo to rozpoznawalna firma wśród spawaczy ... Prosze o opinie czy warto czy tylko nazwa sie rózni a w środku jest to samo ? A może polecicie jakieś inne produkty w podobnych cenach? A i chyba najważniejsze potrzebuje do zastosowania do prac warsztatowych , wydechy , blachy , jakieś urwane śruby , czasem jakieś konstrukcje ? Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Ja od dwóch miesięcy użytkuje Adlera 197 wyspawałem nim ponad 5kg drutu i jak narazie jest ok mocy mu nie brakuje jak na moje potrzeby czyli metale maks 5mm w zupełności wystarcza. Z minusów to krótkie przewody i brak złącza euro ale obudowa wygląda jak by była przystowana do złącza euro. Ogólnie całkiem fajny sprzęt no i przyłbica samościemniająca w gratisie. Za te pieniądze według mnie jest ok