Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] BLOW S60 - podlączenie centralki zamka centralnego

hubcsion 17 Feb 2019 17:09 2901 8
    hubcsion
    Level 5  
    Witam wszystkich. mam problem z podłączeniem centrali centralnego w swoim samochodzię. Kupiłem centralkę BLOW S60 gdyż stara odmówiła posłuszeństwa. niestety nie wiem jak podłączyć sterowanie z Alarmu(tak aby centralka dostawała sygnał z alarmu do zamknięcia lub otwarcia samochodu) oraz siłownika master(do otwierania samochodu z kluczyka). dołączam schemat podłączenia. Resztę udało mi się podłączyć. samochód otwiera się i zamyka z pilota. z góry dziękuje za pomoc :)

alarm- corado
  • Helpful post
    spinacz
    Level 41  
    Ze schematu wygląda, że nie ma możliwości sterowania wszystkimi siłownikami z zewnętrznych sygnałów.
    Sterowanie odbywa się tylko z tej centralki za pomocą pilotów, brak jest w centralce wejść sterujących zamknij/otwórz z zewnątrz.
    spinacz
    Level 41  
    Kolego ten sterownik obsługuje jak widzisz na schematach same siłowniki bezpośrednio za pomocą pilota bez siłownika master lub jako radiolinia do innego sterownika zamka.
    Twój sterownik nie obsłuży Ci siłownika master ani zewnętrznych rozkazów zamknij/otwórz z jakiego kol wiek innego źródła (siłownik master czy autoalarm).
    Jeżeli chcesz mieć sterowanie z pilota alarmu to musisz mieć inny sterownik zamka.
    Dla pewności narysuj swój schemat jak masz podłączone to w aucie.
    hubcsion
    Level 5  
    pierwsze są kolory z nowej centrali blow-a.W związku z tym ze malarz ze mnie slaby to opiszę wiec:

biały-zielony (siłownik)
    bialo/czarny-niebieski(siłownik)

pomarańczowo-czarny |-plus(czerwony)
    pomarańczowy |-plus(czerwony)
    czerwony |-plus(czerwony)

zólty |-masa (czarny)
    żółto-czarny |-masa (czarny)
    czarny |-masa (czarny)

Reszta nie podłączona
    spinacz
    Level 41  
    Kolego, rozumiem że na chwilę obecną masz dwa piloty tak?
    Jeden od alarmu drugi od zamka tak?
    Twoim celem jest pilotem od alarmu zamykać także zamki tak?
    Jeśli tak to nie połączysz tego razem z taką centralą.
    hubcsion
    Level 5  
    wymiana centralki na inną