Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Compaq Contura 4/25c

07 Wrz 2005 20:02 828 4
  • Poziom 14  
    Witam!
    Szukam schematu laptopa Compaq Contura 4/25c.
    To nie jest to samo co Compaq Contura Aero!!!
    Ewentualnie potrzebuję rozpiskę złącza pod kartę modemu w tym laptopie
    Przeszukałem Internet w miarę możliwości (modem :) ) i nic...
    Z góry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
    Maxxc
  • Poziom 36  
    mam dla Ciebie smutną wiadomość: sam miałem (oddałem go) ten sam model i niestety zdobycie czegokolwiek do tego Compaq-a graniczy z cudem. Był do niego z boku tylko modem, skonstruowany specjalnie do tego modelu. Nic tam nie podbierzesz (ponoć). Ja szukałem czegoś o nim przez kilka miesięcy i... kupiłem inny laptop do którego można cos dostać.
    Życzę powidzenia, ale widzę to w brawach zbliżonych do czarnego.

PS: fajny avatarek - coś mi przypomina ;) , tylko powinieneś to logo obrócić o ok 15-20° w lewo.
  • Poziom 14  
    Pocieszyłeś mnie :]
    Ten Twój laptop miał modem? Jeśli tak i masz możliwość pożyczenia laptopa od osoby, którą obdarowałeś tak hojnie :P, z chęcią bym pożyczył ten modem na 2-3 dni, zrobił sobie szybkie rozrysowanie schematu (będzie mi łatwiej niż z płyty głównej).
    Pozdrawiam
  • Poziom 36  
    Niestety, mój był także bez modemu; dlatego go poszukiwałem. Z laptopa został mi sie jeno oryginalny zasilacz (bo był mój, to go nie oddałem ;) ).
  • Poziom 14  
    Z chęcią odkupię od Ciebie ten zasilacz, bo próbowałem robić transformatorowy i jak wyszła mi moc trafa ca. 80W to zrezygnowałem... Wyszedł za duży i nieprzenośny klocek :)